مشاوره در مورد روابط عاطفی

Lindsey و Juo در حالی که Lindsey در خارج از کشور در دانشگاه Ewah Woman در سئول کره جنوبی در سال تحصیل در خارج از کشور تحصیل کرده بودند ملاقات کردند. او در آنجا بود که برای یک سال کامل تحصیل کند وقتی که از هیچ جای Juo برای او پیام در اینستاگرام ارسال کرد. لیندزی در ابتدا مردد بود اما تصمیم گرفت این یک راه عالی برای دوستی در کره باشد. پس از چند بار دوست داشتن اوقات فراغت ، جوو از لیندسی خواست که در روز تولد خود در ماه نوامبر یا سال 2015 به عنوان دوست دختر او باشد. از زمان بازگشت لیندسی در ژوئن 2016 به ایالات متحده ، آنها در یک رابطه طولانی با لیندزی ساکن فلوریدا و جوو بوده اند. زندگی در کره جنوبی. آنها هر 4 ماه به مدت 2 ماه به طور هم زمان با یکدیگر ملاقات می کنند. تلاش همه جانبه خود را در رابطه و استفاده از فاصله برای شادابی قلبشان انجام می دهیم. Lindsey و Juo هر دوی این دسامبر از کالج فارغ التحصیل خواهند شد و Lindsey قصد دارد در ژوئیه سال 2018 پس از درخواست برای معلم انگلیسی در آنجا برگردد.

سؤالاتی برای او

بیشتر بخوانید: روابط سالم دختر و پسر

 

در تاریخ اول ما …

من صادقانه به تمام اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد فکر می کردم … با بدترین سناریو صحنه ای مستقیم از فیلم “گرفته شده”. او سفر به دانشگاه من را انجام داد و با گل و نامه دلچسب و در دست منتظر صبر من بود. ما ناهار را گرفتیم ، سعی کردیم صحبت کنیم ، اما اعصاب از ما بهتر شد و بعد از آن ما به خرید کت زمستانی رفتیم زیرا من هیچ ایده ای برای آماده شدن برای زمستان بعد از گذراندن کل زندگی در فلوریدا ندارم.

 

در ماه های اول ملاقات ، معامله گر من خواهد بود …

هر نوع دروغگویی اگر شما در مراحل اولیه روابط ما راستگو نیستید ، این یعنی بعداً بی ثباتی است. چیز دیگر (احمقانه) برای من این است که با دهان باز بخورید … که همیشه یک حیوان خانگی من بوده است.

من یاد گرفتم که او برای من درست است وقتی …

او به من گفت که همیشه از من مراقبت خواهد کرد و هر چقدر هم طول بکشد منتظر روزی است که می توانیم در کنار هم باشیم. فداکاری او توافق نامه را بست.

من لحظه شوک فرهنگی داشتم که …

تصمیم گرفتیم برای اولین بار لباس زن و شوهر بپوشیم! در آمریکا ، این محبوب نیست که زوج ها با پوشیدن لباس های همسان خود را به خوبی نشان دهند ، بنابراین وقتی این کار را انجام دادیم فکر می کردم بسیار جالب باشد اما همزمان آن را دوست داشتم. حالا ، احساس می کنم جوو هستم و بیشتر اوقات بخشی از لباس هایمان را با هم تطبیق می دهیم و هر دو از آن لذت می بریم!

بیشتر بخوانید: تاثیر عزت نفس بر روابطه عاشقانه

 

3 موردی که من در مورد او دوست دارم …

راه او به من اهمیت می دهد او همیشه از من سؤال می کند که آیا من غذا خورده ام یا خوابم چطور بوده است. او وقتی که احساس خستگی می کنم ، کت خود را به من پیشنهاد می کند. به عنوان مثال ، ما یک شب بعد از یک روز طولانی در مترو به خانه می رفتیم و یوو لحظه ای را برای استفاده از کت خود برای پوشاندن پاهای من گرفته بود تا بتوانم در حالی که سرم را روی شانه خود استراحت می دادم ، راحت در دامنم بنشینم.

نکته دوم این است که او مرا درک می کند. او زمان لازم را برای گوش دادن و شنیدن حرفهای من می گوید. او به من گوش می کند و بعد همه چیز را به من می گوید و اجازه می دهم این کار را انجام دهم. او اجازه نمی دهد اختلاف زبانی ما در این راه بایستد. اگر او نیاز به توضیح بیشتری داشته باشد ، از او سؤال می کند و هرگز نمی گوید نگران نباشید یا تسلیم نشوید و برای من مهم است.

سوم ، او تمام روابط خود را به ما می دهد. او همیشه به آینده ما فکر می کند و آشکارا در مورد آن صحبت می کند. او در اطراف من راحت است و عشق خود را به طور مداوم به من نشان می دهد. هیچ وقت لحظه ای نبوده است که من نتوانم ذهن یا اهداف واقعی او را حس کنم. به عنوان مثال ، یکی از موضوعات اخیر که در آن گیر کرده ایم ، ایده فرزندخواندگی هنگام انتقال به کره است. ممکن است این یک موضوع ساده به نظر برسد اما واقعاً در حال برنامه ریزی بخشی از آینده ما است و می خواهد با هم رشد کنیم.

بزرگترین تصور غلط درباره کشور و فرهنگ وی …

این ایده که بچه های کره ای در کره هرگز با یک خارجی رابطه ای واقعی برقرار نمی کنند. همیشه به من گفته می شد که محتاط باشید و ممکن است آنها فقط شما را به عنوان یک هدف آسان یا یک تجربه سرگرم کننده ببینند که در مورد دوستانشان لاف بزنند.

زیباترین کارهایی که او تا به حال برای من انجام داد …

از سال اول با هم یک کتاب عکس شخصی از همه خاطراتمان تهیه کنید. به عنوان یک هدیه یک ساله به من ، یوو کتاب عظیمی را پر از تصویری از همه کارهایی که با هم انجام داده بودیم ایجاد کرد. او خرما را در تمام صفحات و شرح های کمی برای هر عکس نوشته بود. من نمی توانستم باور کنم که او چیزی شبیه به آن ساخته است و برای من ، این ویژه ترین چیزی بود که من تا به حال دریافت کرده ام زیرا می توانم تمام وقت و عشقی را که به او وارد کرده بود ببینم. این چیزی است که من برای همیشه از آن گرامی خواهم داشت.

نکته دوم این بود که او با زیباترین دسته گلهایی که تا به حال دیده ام با افتخار در فرودگاه منتظر من بود و هر دو برای اولین بار در ماه با هم اشک زدیم. دیدن عشق زندگی شما در آنجا ایستاده که منتظر شماست با بزرگترین لبخند روی چهره آنها ، بهترین لحظاتی است که هر کسی در یک رابطه طولانی می تواند تجربه کند. آن لحظات بی ارزش است.

در طول این رابطه ، مهمترین چیزی که درباره خودم آموختم این بود …

که من می توانم صبور باشم و می توانم بگویم که یاد گرفتم معنای نشان دادن عشق به طرق فراتر از اعمال جسمی چیست. عشق را می توان در کلماتی که به یکدیگر می گویید و تلاشی که هر روز به آن می کنید ، دیده می شود. من می دانم که مسافت تنها در یک رابطه مسئله است اگر آنرا یکی کنید. من چنین فردی صبور شده ام و اکنون می فهمم که انتظار تنها بخشی از سفر ماست. من و یوئو در دراز مدت در این هستیم و اگر به معنای پایان ماه های انتظار است ، پس همین طور باشد. راستش ، این مهارتی بود که در گذشته فاقد آن بودم اما این رابطه آن را تغییر داده است.

اگر یک توصیه ای وجود داشته باشد می توانم به دوست دختران غربی خود که در روابط AMWF قرار دارند ، بدهم …

خودتان باشید بدون محدودیت. هیچگاه محدودیتی در مورد میزان یادگیری فرهنگ شخص دیگر وجود ندارد. هیچگاه محدودیتی برای تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خود بدون تغییر شخصیت شما وجود ندارد. سرانجام ، هیچگاه محدودیتی در رابطه با کسانی که عشق و علاقه خود را پیدا می کنید وجود ندارد. بدانید که پذیرای کسانی که نژادها ، قومیت ها ، مذاهب و فرهنگ های مختلف دارند خوب است زیرا هیچ کس نمی گوید شما باید عشق را در شخصی یا چیزهای آشنا پیدا کنید.

سؤالاتی برای او

بیشتر بخوانید: وضوح خواسته

 

برای اولین بار از او درخواست خارج شد …

هیجان انگیز. من او را برای اولین بار در اینستاگرام دیدم و فکر کردم خیلی زیباست بنابراین مجبور شدم برای او پیام ارسال کنم. بعد از مدتی صحبت کردن با هم ، من نمی توانستم صبر کنم تا به طور حضوری با او ملاقات کنم ، من فقط شجاعت خودم را جمع کردم و پرسیدم!

من یاد گرفتم که او برای من مناسب است وقتی …

او به من گفت که مرا برای همیشه دوست خواهد داشت. بعضی ها فکر می کنند که گفتن آن آسان است اما برای من ، این چیزی بسیار ویژه است زیرا من واقعاً می توانم ذهن او را حس کنم. همچنین ، او همیشه می داند چگونه مرا متعجب کند. به عنوان مثال ، او نامه ها را بدون دلیل به من نامه می فرستاد و آنها را با عکس های ما پر می کرد. او همیشه برای من پیام شیرین نیز می نویسد.

وقتی شوک فرهنگی داشتم

او به من گفت در فلوریدا واقعاً سیستم حمل و نقل عمومی وجود ندارد. او گفت هیچ سیستم اتوبوس بزرگی وجود ندارد و من شوکه شدم! بعد از اولین بار که در فلوریدا بازدید کردم ، بعدا فهمیدم که بیشتر مردم از اتومبیل استفاده می کنند ، بنابراین نیازی به حمل و نقل عمومی نیست.

3 موردی که من درباره او دوست دارم

او بدون قید و شرط مرا دوست دارد. من قبلاً این نوع عشق را حس نکرده ام و باعث می شود احساس ویژه ای داشته باشم. مهم نیست که چه ، من می دانم که او در کنار من خواهد بود و من کاملا همین کار را برای او انجام خواهم داد.

او همیشه در مورد من فکر می کند. اخیراً او به من گفت که هر وقت او در مورد من صحبت می کند یا به من فکر می کند ، انگشتر زوج ما را که می پوشیم لمس می کند. احساس می کنم احساسات خود را با ما در میان می گذاریم. اگر خوشحالم می توانم آن شادی را با او در میان بگذارم. اگر او غمگین باشد ، می توانم غم او را درک کنم و تمام تلاش خود را برای خوشحال کردن او انجام دهم. او مرا درک می کند، او مرا خوشحال می کند ، او زیبا است … چگونه می توانم او را دوست نداشته باشم؟ بعضی اوقات من هنوز نمی توانم باور کنم که او دوست دختر من است!

بزرگترین تصور غلط درباره کشور و فرهنگ وی …

که فکر می کردم عادت های غذایی آنها شبیه به مواردی است که من در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی دیدم. فکر می کردم وقتی به آمریکا می روم هر کسی را می دیدم که هر روز فست فود یا شام های یخ زده می خورد ، اما این درست نبود. من می گویم فکر می کنم غذا خوردن در آنجا بیشتر از کره محبوب تر است اما این چیزی نیست که فیلم ها به نظر می رسد.

کارهایی که او دوست دارد برای تفریح ​​با من انجام دهد …

سفر می کنند و صحبت می کنند! ما در مسافرت و یادداشت کردن در سراسر جهان وسواس داریم. هر وقت با هم هستیم همیشه یک سفر را برنامه ریزی می کنیم. اولین سفر ما با هم در سال 2016 به توکیو ، ژاپن بود! این روزها ما در حال برنامه ریزی سفر بعدی خود برای زمانی هستم که من به دیدار او در ایالات متحده بروم. با او ، هیچ لحظه کسل کننده ای وجود ندارد. هر زمان که با ویدیو گپ یا مکالمه یا پیام می کنیم ، همیشه در مورد چیزی می خندیم یا یکدیگر را لبخند می زنیم.

در طول این رابطه مهمترین چیزی که درباره خودم آموختم این بود …

نیاز به درک بعد از تقریباً 2 سال با لیندزی ، در درک و گوش دادن بهتر شده ام. حتی اگر او آمریکایی باشد و من کره ای هستم ، فهمیدم که هیچ نقشی در توانایی ما در درک یکدیگر ندارد. من احساس می کنم که ما یکدیگر را بهتر می شناسیم زیرا هر دو به فرهنگ یکدیگر علاقه مند هستیم.

اگر یک توصیه ای وجود داشته باشد می توانم به دوستان همسایه آسیایی خود که در روابط AMWF قرار گرفته اند ، بدهم …

که اگر اکنون در مسافت طولانی هستید یا دوست دارید در آینده با شخصی از کشور دیگری ارتباط برقرار کنید ، من فقط به شما می گویم که تسلیم نشوید! اگر اکنون شما بچه ها نمی توانید در کنار هم باشید ، باید تمام عشق و احساس خود را برای آن شخص نشان دهید. در مورد آینده خود صحبت کنید. با او آشنا شوید که هر دو کجا می خواهید در آینده باشید و برای آن برنامه ریزی کنید. این باعث می شود شما هم هیجان زده باشید و هم هدفی را برای رسیدن به همه شما تعیین می کند.

منبع: روابطه سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *