قیمت کاشت مو در سال 2020 چقدر است؟

قیمت کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، البته که هزینه پیوند مو کلینیک ستاره ایران نوین با توجه به تجربه ی متخصصان کاشت مو کلینیک ستاره ایران نوین است. برای افرادی که قصد کاشت مو دارند یکی از مهمترین مسایل است که قبل از اقدام به کاشت در مورد آن بسیار حساس هستند. در این صفحه به تشریح کامل این مسئله مهم می پردازیم.

اگر از اینکه موهای پر پشتی ندارید، ناراحت هستید، باید با مشاوره های متعدد بهترین کلینیک پیوند مو و ابرو را در ایران پیدا کنید.

افرادی که ابروهای پرپشت و دلخواه خود را ندارند از نازک و کم پشت بودن ابروهای خود ناراحت هستند و خواهان ابرویی مطابق و مناسب میل خود می باشند. روش های پوششی مانند تاتو در چند سال گذشته به علت این ناراحتی ها فراگیر شده است، اما بهترین کاری که می توان در قبال زیبایی خود با داشتن ابروهای دلخواه داشت، پیوند مو می باشد.

کاشت مو طبیعی در کلینیک ستاره ایران نوین با تراکم بالا انجام می شود و گرافت های شما را از بخش بانک موی شما برداشت می کنند.

 

هزینه کاشت مو در کینیک ستاره ایران نوین

هزینه کاشت مو در کینیک ستاره ایران نوین

هزینه کاشت مو در کینیک ستاره ایران نوین

پیوند مو از آن دست جراحی های زیبایی است که تجربه و تخصص بسیار بالایی را می طلبد، زیرا یک عمل بسیار حساس می باشد و باید با دقت بالایی انجام شود.

تکنیکی که برای خواب مو ها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای موها نیاز است را هرکسی ندارد و این تکنینک ها تعیین کننده یک ابروی طبیعی و زیبا هستند که باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی را به کار گرفت.

در مورد هزینه هایی که بابت پیوند مو باید بپردازید باید گفت که معمولا با توجه به مقدار گرافت هایی که موهای شما نیاز دارد تا به فرم دلخواه شما برسد هزینه ها نیز متفاوت است. با توجه به هزینه های بالایی که یک عمل پیوند مو برای کلینیک دارد قیمت کاشت مو را بطور معمول می توان قیمتی بین 4 تا 5 میلیون تومان تخمین زد و قیمت های دیگری که بسیار پایین و یا نجومی هستند، منطقی نبوده و خارج از عرف می باشند.

پیوند مو و انواع روش های آن

البته کاشت ابرو هم مانند عمل کاشت مو دارای روش های مختلفی برای برداشت گرافت ها دارد و همانطور که می دانید کاشت در همه ی روش ها به یک شکل انجام می شود و فقط تفاوت روش های مختلف در نحوه برداشت گرافت ها می باشد.

نخستین روشی که برای پیوند مو استفاده می شود روش FUT می باشد. در این روش که از اصلی ترین روش های کاشت مو  می باشد، گرافت ها به صورت یک نوار یک سانتی متری و با بی حسی موضعی از قسمت بانک مو برداشته می شوند و در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند، معمولا کلینیک های زیبایی بسیار زیادی در جهان وجود دارد که یکی از مشهور ترین آنها emedicine.medscape.com است، شما با مراجعه به این کلینیک، متوجه خواهید شد که کلینیک ستاره ایران نوین خیلی مجهزتر است و همواره از جدیدترین روشهای زیبایی پوست و مو استفاده می کند.

 

روش بعدی پیوند مو ، روش SUT می باشد. در این روش گرافت هایی که برای کاشت در ناحیه موها نیاز است، به صورت تکی بوسیله دستگاه از بانک مو برداشته می شوند و با طراحی یک فرم برای ابروها به قسمت مورد نظرپیوند زده می شوند.

جدیدترین روش کاشت مو یعنی روش MICRO FIT در پیوند مو هم کاربرد دارد و یکی از روش هایی است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می شود. در این روش دیگر نیازی به تراشیدن و کوتاهی موها در قسمت بانک مو نیست و هم چنین برداشت گرافت ها بصورت بسیار کمتر و بسیار ظریف تر انجام می شود و به همین دلیل جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری مواجه می شوند و این یک مزیت محسوب می شود که بسیاری از علاقه مندان انجام پیوند مو و همچنین کاشت ابرو را ترغیب می کند که جراحی خود را با این روش انجام دهند.

کاشت مو چه مشکلاتی برای شما ایجاد خواهد کرد؟

 

عوارض کاشت ابرو خیلی ناچیز و زودگذر است،  و مانند عوارض کاشت مو نیست که دوره نقاهت طولانی داشته باشد و عوارض سنگینی برای شما داشته باشد، عوارض پیوند مو به خاطره خون ریزی های بسیار زیاد عمل جراحی است که معمولا پیوند ابرو خون ریزی زیادی ندارد و جزء عمل های جراحی بدون عوارض است! حتی بعد از انجام عمل شما می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید و مطمئن باشید مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

پس از کاشت ابرو بهتر است که از استرس حداقل به مدت یک هفته دور بمانید زیرا استرس دشمن فولیکول های مو است.

بعد از انجام جراحی ممکن است به علت استفاده از داروهای بی حسی در قسمت پیشانی و ناحیه ابروها مقداری ورم را مشاهده کنید که به سرعت از بین خواهد رفت. همچنین به دلیل ایجاد زخم هایی در محل کاشت ممکن است کبودی هایی خفیف به وجود آید که آن هم بسیار محدود است و جای نگرانی نیست.

در قسمت موی کاشته شده خارشی بوجود می آید که کاملا طبیعی است و یکی از مراحل بهبودی است اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد باید به پزشک خود مراجعه کنید تا مبادا عفونتی در ناحیه کاشت به وجود آید.

بعد از عمل جراحی پیوند مو متوجه رشد نامناسب موهای آن ناحیه خواهید شد که این مسئله به علت برداشت گرافت ها از قسمت سر، طبیعی می باشد و شما می توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن ها ظاهر زیبای ابروهایتان را حفظ کنید. در این مدت فاصله های بسیار کمی را داخل ابروی خود مشاهده می کنید که آن هم کاملا طبیعی بوده و به مرور و رسیدن موها به حالت طبیعی خود از بین خواهد رفت.

البته شدت و ضعف تمامی این موارد باز هم به تخصص و تجربیات شخصی برمی گردد که عمل کاشت ابرو را برای شما انجام می دهد. در کلینیک ستاره ایران نوین بهترین متخصصین کاشت ابرو با مهارت بالای خود رضایت شما را کسب خواهند کرد و شما نیز به آنچه دلخواهتان در زیبایی چهره هست می رسید.

در زیر با هم فیلم کاشت مو را مشاهده می کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *