قانون جذب عشق چیست و چگونه با آن زندگی خود را متحول کنیم؟

قانون جذب عشق چیست و چرا یکی از مهم ترین و اصلی ترین قوانین طبیعی در جهان است؟ همیشه احساس دوست داشتن، خیلی لذت بخش و فوق العاده بوده است، اما عشق در یک مرحله بالاتر از دوست داشتن قرار دارد که خیلی هم عمیق و ریشه ای است و در نظر داشته باشید که عشق در همه ی افراد وجود دارد! ممکن است که افرادی را پیدا کنید که عاشق حیوانات خانگی خود هستند و ممکن است که عاشق خداوند باشید و یا حتی ممکن است عشق شما زمینی باشد، در هر صورت شما باید از وضعیت فعلی خود لذت ببرید. در ادامه با سایت روابطه سبز همراه باشید تا به شما بگویم که قانون جذب عشق چیست و چگونه می توان عشق گمشده ی خود را پیدا کرد. دراین مقاله هر آنچه که باید در مورد مراحل قانون جذب عشق بدانید را برای شما شرح خواهیم داد. داستان قانون جذب عشق خیلی ساده تر از آن چیزیست که شما فکر می کنید! شما می توانید با استفاده از این قانون همسر رویایی خود را با همان خصوصیات جذب کنید.

بیشتر بخوانید: شروع رابطه عاشقانه با استراتژی سال 2019

 

قانون جذب عشق و ازدواج

قانون جذب عشق و ازدواج

قانون جذب عشق و ازدواج

خیلی از افراد قانون جذب را نمیدانند، به همین خاطر قبل از آموزش قانون جذب عشق به آموزش خود قانون جذب می پردازیم، و در ادامه روش هایی برای جذب نیمه ی گمشده خدمت شما دوستان گرامی سایت روابطه سبز تقدیم می کنیم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق به طرز تفکر مثبت ما، در مورد عشق مورد علاقه ی ما است! یعنی می توانیم با تمرکز بر روی نکات مثبت عشق مورد علاقه ی خود، به جذب شخص خاصی در زندگی خودمان بپردازیم. اگر از اصول قانون جذب پیروی کنید ،  خیلی ساده می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید.از قانون جذب می توانید در همه ی حوزه های زندگی مثل جذب ثروت، روابط فوق العاده، جذب عشق، ساخت کسب و کار آنلاین و …. جهت رسیدن به نیمه گمشده و در کل به تمام اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: رابطه عاشقانه موفق و 6 رازی که باید آن را بدانید!

 

مراحل قانون جذب عشق

مراحل قانون جذب عشق

مراحل قانون جذب عشق

در ادامه با سایت روابطه سبز همراه باشید تا تکنیک های نوین و میانبر را به شما نشان دهد. برای اینکه بتوانید از بحث مثبت اندیشی در روابط استفاده کنید، تا معشوقتان وارد زندگی شما شود، باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

ابتدا باید خصوصیات زن رویایی خود را در درون خودتان فعال کنید تا به توانید همسر رویایی خود را جذب کنید، یکی از راه های جذب فوق العاده این است که شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر صرفا به دنبال غیبت کردن، توهمت زدن و درودغ گفتن هستید، باید این موضوع مهم را بدانید که این موارد احساس شما را منفی خواهید کرد و شما نمی توانید به این راحتی ها به زندگی عادی خود ادامه دهید زیرا دروف و توحمت تمام جنبه های مثبت زندگی شما را می بلعد، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

 

داستان قانون جذب عشق

داستان قانون جذب عشق

داستان قانون جذب عشق

مطمئن باشید که هر احساس خوبی که در خودتان ایجاد می کنید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید ارتعاشتان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر و یا پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند شما باید آنها را تحسین کنید و احساس بسیار خوبی را از خودتان منتشر کنید و اگر با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

باید روش عشق ورزیدن را به خوبی بیاموزید، باید از تمام وجود، آرزوی موفقیت کنید برای زوج خوشبختی که در کنار هم هستند و می خواهند زندگی فوق العاده ای را با یکدیگر ادامه دهند. همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

 

نتیجه گیری:

بحث مثبت اندیشی و قانون جذب( law of the attraction )  یک اصل بدون تغییر در جهان است که همواره و در تمام مکان و زمانها برای همه ی انسان ها در حال رخ دادن است. ما می توانیم با استفاده از این اصل بزرگ به همه ی رویاهای خود دسترسی پیدا کنیم. اگر می خواهید به همه آرزوهای خود دسترسی پیدا کنید، باید از بحث مثبت اندیشی در جهان پیروی کنید. همه ی حیات شما در دست ضمیر ناخودآگاه شما است! بنابراین اگر بتوانیم طرز تفکرات خود را در جهت رویاهایمان، همراستا کنیم، به سرعت شاهده بزرگترین اتفاقات فوق العاده در زندگی خودمان هستیم. و فقط باید احساس خوب می توانید به تمام رویاهایتان دسترسی پیدا کنید.

شما با استفاده از بحث مثبت اندیشی می توانید نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنید! یعنی می توانید با دختر رویایی خود ازدواج کنید، فقط به شرطی باید چنین کاری را انجام دهید که ارتعاش فوق العاده مثبتی را به جهان ارسال کنید تا بتوانید فراتر از رویای خود جلو بروید.

در نظر داشته باشید که شما باید تمام خصوصیتی که می خواهید همسر آینده ی شما داشته باشد را بر روی کاغذ بنویسید و سپس آن خصوصیت ها را در درون خودتان پیاده سازی کنید و متوجه می شوید که بعد از مدتی همان انسان ها با همان خصوصیت ها وارد زندگی شما می شوند و پاسخ ارتعاش مثب شما را می دهند.

موضوع مهمی در رابطه با روابط وجود دارد و آن هم این است که احساسات مهمترین موضوع در رویداد های کمثبت و منفی زندگی شما دارد، می تواند زندگی شما را نجات دهد و حتی می تواند شما را بدبخت کند! اما به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید روابط عاطفی خوبی داشته باشید، با استفاده از قانون جذب عشق یک رابطه فوق العاده برای خودتان رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *