فاشیست های تاسف بار

چه کسی گفته ها (ها) ، “Bros ago hos” و / یا “جوجه ها قبل از dicks را شنیده است؟” برای کسانی که اینطور نیستند ، هر دو حرف به معنای “چوب با دوستانتان” است زیرا آنها معمولاً بیشتر برای شما هستند. در بیشتر موارد ، بله ، درست است ، دوستان شما معمولاً برای پشتیبانی یا هر زمان که به آنها احتیاج دارید ، در آنجا هستند. خوب است که مردم بتوانند به خصوص در کلوپ ها ، مهمانی های خانگی یا هر مکان با الکل مراقب شما باشند. با این وجود ، برخی از افراد ممکن است دوستانی داشته باشند که فقط به نظر می رسد محافظ باشند. اگر دوستان مجبورند از یکدیگر محافظت کنند ، مطمئناً هیچ اعتمادی وجود ندارد. برخی دوستان نه تنها می توانند بیش از حد محافظه کار باشند بلکه می توانند فقط دوستانه و دوستدار باشند و فقط خود را متفق القول کنند. سرانجام این شرایط حل و فصل می شوند و برای رسیدگی به آن ها بسیار پیچیده تر می شوند ، گاهی اوقات دوستان برای تنها بودن با یکدیگر تماس می گیرند و تنها به زندگی اجتماعی خود می پردازند. این تنها دوستانی نیستند که به طور بالقوه می توانند زندگی اجتماعی شما را پیچیده کنند ، بلکه افرادی هستند که با اولین باری که می توانید مشکلات اجتماعی به وجود بیاورید ، به آنها وصل می شوید. این مقاله به تجزیه و تحلیل انواع مختلفی از افراد فاشیست روشهای “Bros ago Hos” و “جوجه قبل از دیکس” می پردازد.

بیشتر بخوانید:  فیلم های قانون جذبی، ترسناک یا فانتزی

 

زن ساز / رقابتی مرد

متأسفانه ، برخی از دختران و دختران افراد شاخی ، سرزمینی و رقابتی هستند و هر کاری برای جلب توجه جنس مخالف انجام می دهند ، حتی اگر این شامل ایجاد دوستانشان باشد ، بازنده هستند. بعضی ها مطلوب ترین فرد را در اطراف می خواهند ، اما وقتی برای همان فرد رقابت می کنند ، اوضاع شدید می شود. آنها مانند حیوانات اهداف خود را طعمه می زنند و آنها را به عنوان دارایی می پندارند. آنها به هر روش متمدنانه ای که می توانند قبل از یکی از دوستانشان که با او رقابت می کنند به آنها نزدیک می شوند به اندازه کافی مست می شوند و بیش از حد تهاجمی یا خصمانه می شوند. آنها “به طور تصادفی” از یکدیگر خجالت می کشند فقط برای بالا بردن سهام. در پایان هنگامی که اهدافشان انتخاب می شود ، دوستانی که کسی را پیدا نکردند ، متروک و تنها مانده اند. کسی که دختر یا پسر را به زودی به سر برد ، تمام وقت خود را با شریک زندگی جدید خود می گذراند و سپس همراهان زن یا مرد خود را فراموش می کند. این زنان سازنده رقابتی و انسان سازان در مورد بهترین بودن با افرادی که احساس می کنند بهترین ظاهر هستند تصحیح می کنند. این می تواند تملق گرا باشد ، اما ممکن است انتظارات بالایی نه تنها خود ، بلکه برای افرادی که آنها جذب کرده اند داشته باشند زیرا آنها می خواهند وضعیت خاصی را حفظ کنند. خوب است که اهداف داشته باشید ، اما برخی از اهداف می توانند مردم را به سمت خود دور کنند ، زیرا اگر کسی شما را به خاطر کسانی که اکنون هستید قبول نکنید ، احتمالاً شما را به هیچ وجه قبول نخواهد کرد و در آینده نزدیک بدرفتاری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  مشاوره در مورد روابطه عاطفی

 

قلاب یاب Stalker

این افراد کسانی هستند که برای ادامه فعالیت روابط خود تلاش خواهند کرد. پیدا کردن ارتباط با افراد همیشه آسان نیست اما خلاص شدن از شر بعضی اوقات سخت تر است. هنگامی که با افراد تصادفی در ارتباط هستید ، همیشه نمی دانید که خودتان را به چه چیزی وارد می کنید تا اینکه خیلی با آنها فاصله نگیرید. این می تواند مشکل باشد زیرا شما هنوز هم می توانید از عجله هیجان انگیز لذت ببرید ، اما می توانید خیلی جدی بگیرید ، می خواهید آزاد شوید. به زودی افرادی که می خواهید از این افراد آزاد شوند ، بدشانس می شوند و برای حفظ ارتباط با آنها کاری انجام می دهند. متأسفانه ، برخی از متکدیان نمی توانند “نه” را برای پاسخ بدست آورند ، زیرا آنها از هیجان چالش برانگیز دریافت کسی که نمی توانند از آن لذت ببرند ، لذت می برند. آنها احساس وسواس با شما دارند زیرا احساس تنهایی ، ناامنی و نیازمندی می کنند. حتی اگر متون ، تماسهای تلفنی ، ایمیل یا هر وسیله ارتباطی دیگری نادیده گرفته نشود ، برخی از متصدیان متوقف نمی شوند. همیشه مربوط به شخص خاصی نیست که آنها را وسواس خود قرار دهند ، بلکه در مورد عصبانیت است. Stalkers می تواند برای برخورد با واقعیت بسیار آشفته باشد و آنها نمی توانند چنین تحمل کنند ، بنابراین با افرادی که به سختی می شناسند خیال می کنند ، اما سرانجام افرادی که آنها را وسواس می کنند آنها را شکست می دهند. استالکرها احساس می کنند که باید به آنهایی که قلاب کرده اند یا به آنها ارتباط برقرار کرده اند صدمه بزنند زیرا وقتی به وسواس خود نگاه می کنند ، تمام چیزی که می بینند این است که چقدر بی ارزش و آسیب دیده اند ، بنابراین از درد جنسی بر می خورند. این جایی است که دوستان باید در کنار هم باشند تا بتوانند در فرار از قلاب های بد طعم فرار کنند زیرا ممکن است در معرض خطر جدی قرار بگیرید. بنابراین هنگام ارتباط با مردم ، اطمینان حاصل کنید که زندگی شما در معرض خطر نیست.

پورنو پاپاراتزی

می دانید که چگونه عکسها می توانند لحظات کداک را گرامی داشته باشند؟ تعدادی عکس در آنجا وجود دارد که قطعاً ارزش فراموش کردن را دارند. هر عکسی می تواند هزار کلمه بگوید ، اما عکس هایی که شهرت یک شخص را به خطر اندازد ، یکی از بدترین هاست ، به خصوص اگر در دست های اشتباه قرار بگیرد. به عنوان مثال ، بسیاری از مردم از بیرون رفتن با دوستان خود به میخانه ها ، کلوپ ها ، سالن ها و مهمانی ها می روند ، اما وقتی دوربین ها در همه جای خود چشمک می زنند و هر نوع عکس جعلی را ضبط می کنند ، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود. برخی افراد عکاسی را اغلب دوست دارند زیرا این ساده ترین راه برای حفظ خاطرات ارزشمند است. با این حال ، هنگامی که عکس های تحریک آمیز به صورت آنلاین در معرض دید عموم قرار می گیرد ، می تواند به مردم تصور نادرستی بدهد و باعث ایجاد اختلاف نظر شود. اگر افراد متقاضی کار هستند یا یک رابطه جدید را شروع می کنند اما به دلیل این عکس ها این کار را نمی کنند ، این فقط شانس هر کسی را برای پیشرفت در زندگی از بین می برد. این بدتر از این است که افراد متوجه می شوند که دوستانشان هستند که این عکس ها را در وهله اول به صورت آنلاین قرار داده اند زیرا احساس خیانت ، شرم آور و عصبانیت می کنند. در این مواقع ، شروع کار دشوار است زیرا این عکس ها در زندگی جمع می شوند و به زودی ، این همه مردم می بینند. پورنو پورنو از این عکس ها برای کنترل مردم استفاده می کند زیرا قدرت زیادی به آنها می دهد. سرانجام این عکس ها می توانند زندگی هر کسی را فاسد کنند و شروع تازه را غیرممکن می کنند. عکس های مخرب همچنین می تواند دوستی ها را خراب کند زیرا اهداف متفاوتی برای گرفتن عکس و نتیجه ای که منتشر می شود وجود دارد. گرفتن عکس از دیگران که خود را احمق می کنند بسیار جالب است ، اما بعضی از افراد ترجیح می دهند زندگی خصوصی خود را خصوصی نگه دارند ، بنابراین همیشه قبل از بیرون آمدن عکس هایی از شب های وحشی ، مست را بررسی کنید.

مهاجمان منحرف

دوستان تا چه حد می توانند فقط از یکدیگر محافظت کنند؟ معمولاً بسته به موقعیت و افرادی که در آن قرار دارند بستگی دارد. اگرچه برخی از دوستان هستند که در هر شرایطی ، از جمله هنگام رابطه جنسی ، نیاز به محافظت از سایر دوستان دارند. فرقی نمی کند دوستانشان با دوستان دیگر رابطه جنسی برقرار کنند یا با افراد غریبه کاملاً غریبه باشند ، این دوستان محافظ مخفیانه به رسوایی معتاد هستند (اما چه کسی نیست؟). این نوع از دوستان محافظ ، منحرف مهاجم نامیده می شوند زیرا می خواهند شاهد جزئیات صمیمی از حریم شخصی دیگران باشند تا یا در هنگام رهایی از راهنمایی یا فقط “عمل کردن” مانند آنها مراقبت کنند ، راهنمایی کنند. خوب است که دوستان از یکدیگر مراقبت می کنند ، اما وقتی آنها مجبورند به حریم شخصی یکدیگر حمله کنند ، فقط اعتماد به نفس را می توان به دست آورد ، احمقانه احمقانه است. اگر رابطه جنسی واقعاً لذت بخش باشد ، وقتی توسط دوستان بی احترامی گوش می کنید مختل می شود ، وحشتناک است. بعضی اوقات این منحرفان مهاجم دوستانشان را صدا می کنند یا به طور علنی فرض می کنند که آن شب با افراد منتخب رابطه جنسی برقرار می کنند و بیرون رفتن از هر جایی برای مخلوط کردن سخت تر می شود. مگر اینکه اول خجالت بکشند یا مورد آزار و اذیت قرار بگیرند. اعتماد به وضوح در آنجا غایب است و داشتن دوستان منحرف غیرمذهبی که با نقض حریم خصوصی دیگران از عادت های معتاد به جنسیت خود پذیرایی می کنند ، یکی از تحقیرآمیزترین و حساس ترین شکل های محافظت است. اگر مردم برای آمیخته شدن به بیرون می روند ، همه کاری که می خواهند انجام دهند این است که سرگرم کننده باشد ، اما اگر ارتباط برقرار باشد ، آن را منحرف کنید و منحرف های خصوصی و تهاجمی را با فاصله طولانی انجام دهید. اگر تجاوز به وقوع پیوسته است و قتل خونین فریاد زده است ، پس بله ، از تمام آنچه می خواهید محافظت کنید.

بستگان وابسته به کودک: معمولاً راه رفتن بر روی کسی که رابطه جنسی داشته باشد بسیار ناخوشایند است ، اما در مورد کسانی که انتظار دارند از شما بمانند و بچه نگه دارید تا به پایان برسند چطور؟ مطمئناً عده ای وجود دارند که از تماشای مستهجن در تلویزیون خجالت نمی کشند ، اما اگر انتظار می رود زندگی جنسی دوست خود را تماشا یا گوش دهید ، می تواند بسیار بیمار و پیچ خورده باشد. بعضی از بزرگسالان وجود دارند که نمی توانند تنها با شخص دیگری کنار بیایند ، به همین دلیل آنها نیاز به دوستان دارند تا از نزدیک خود را حفظ کنند تا احساس راحتی کنند. اگرچه دوستانی هستند که ترجیح می دهند همه ناله ها ، ناله ها و تصاویر رنگارنگ از زندگی جنسی یک شخص را ترک کرده و نادیده بگیرند. این آزار دهنده است که به زندگی جنسی دوست شما بکشید ، به خصوص هنگامی که مدت زمان طولانی طول می کشد. اگر از شما بخواهند بعد از آنها تمیز کنید ، چه می کنید؟ حالا این فقط باعث آزار دوستانتان می شود ، زیرا از آنجا که این افراد وابسته به کودک فقط رابطه جنسی برقرار کرده اند و می خواهند شما کاری انجام دهید ، می توانند بیش از حد خسته شوند تا هرچه از دست آنها برآید پاکسازی کنند. بله ، رابطه جنسی برای اکثر بزرگسالان بسیار متداول است ، اما نگران کننده است که یک دوست دیگر از او بخواهید کودک کسی را که رابطه جنسی داشته باشد بنشیند تا بتواند احساس امنیت کند. با سه نفر متفاوت است زیرا همه درگیر هستند ، اما داشتن کسی که تماشا می کند در حالی که دو نفر دیگر یکدیگر را چنگ می زنند؟ این واقعا بیمار و مسخره است. این مانند تدریس برای بزرگسالی است. اگر کسی حاضر نیست به تنهایی با شخص دیگری رابطه جنسی داشته باشد ، آنها دقیقاً بزرگسال نیستند.

روانی Egotistic

این شخص احتمالاً یکی از کودکانه ترین افراد خارج از شهر است زیرا دائماً فکر می کنند همه باید او را پرستش کنند. شاید در روزهای تولد آنها ، بله ، این قابل قبول باشد ، اما اگر هر بار که هر وقت آنها بیرون می روند ، ناامید است. شاید آنها تمام زندگی خود را صرف تلاش برای نگاه کردن به بهترین نحو ممکن انجام دهند مانند انجام عمل جراحی پلاستیک ، دستکاری دیگران برای پرستش آنها یا داروهایی که موقتاً به آنها کمک می کنند اما از عوارض جانبی طولانی مدت صرف نظر نمی کنند. وقتی دوستانشان وقت خود را با آنها می گذرانند ، بعضی اوقات مجبورند فقط وقت خود را فدا کنند ، بنابراین ابتدا کسانی که از خصلت های بزرگ سرگرم می شوند ، سرگرم می شوند. مثل این است که قبل از بازگشت به واقعیت نیازهای کودک را برطرف کنید وگرنه کودک بی وقفه گریه می کند ، ناله می کند ، لگد می زند ، لگد می زند ، شکایت می کند. این برای بچه ها قابل درک است که از جلب توجه و فریاد بکشند ، زیرا در دنیای ناشناخته بسیار جدید هستند و به راهنمایی احتیاج دارند. وقتی یک فرد بالغ به طور مکرر التماس مخاطبان می کند ، آنگاه نه تنها معتاد توجه ، بلکه برای کسانی که بی ذهن این کار را به آنها می دهند و در طول زمان تحمل می کنند ، خسته کننده ، تخلیه و مخرب می شوند. اگر کودک هنگام شکایت زیاد کنترل کردن او دشوار است ، تصور کنید یک فرد بالغ در صورتی که به همان شیوه رفتار کند ، چه می تواند باشد؟ اگر آنها فقط برای مطابقت با شخصیتهای سمی خود مسموم شوند ، این حتی بدتر نیز خواهد بود. آنها شروع به مطالبه هر چیزی و احتمالاً همه چیز از هر کسی می کنند. آنها با صدای بلند ، بی ادب ، پرخاشگرانه رفتار می کنند ، غیر منطقی و غیر منطقی عمل می کنند ، و کاملاً ناخوشایند می شوند تا اینکه چقدر کار انتظار دارند همه برای نظارت بر آنها یا توجه به آنها کاری انجام دهند. بعضی اوقات اگر خواسته هایشان برآورده نشود ، خشونت بار می شوند زیرا فکر می کنند همه صاحب آنها هستند و می توانند هر کاری را که می خواهند برای آنها انجام دهند ، حتی اگر این به معنای بی رحمانه بودن جسمی با آنها باشد. این افراد خودمحور فقط هنگام مسمومیت ، چقدر ناامن ، خرده ، ناتوان و تحت تأثیر قرار می گیرند. آنها بدون هیچ زحمتی وقتی می فهمند که در پی تعقیب یک اسطوره هستند تعقیب می شوند و بی خیال می شوند ، بدون هیچ زحمتی به نظر می رسند قدرتمند یا بی نقص به نظر برسند. آنها بعد از مصرف زیاد الکل چیزهای مهم زندگی مانند خانواده ، دوستان ، سلامتی و احترام را فراموش می کنند. شاید دوست داشته باشند آرامش پیدا کنند و خوشبختی خود را پیدا کنند ، اما همیشه توقع داشتن دیگران که با آنها مانند حق امتیاز رفتار کنند ، آنها را متکبر و بدخلقی می کند. به زودی دوستان با آنها اذیت می شوند ، سپس در نهایت آنها را نادیده می گیرند و دوستان دیگری را با اخلاص نسبت به جنون پیدا می کنند. بنابراین اگر الکل یا مواد مخدر مصرف شده توسط این خودشیفتگان وجود دارد ، اطمینان حاصل کنید که سرخوردگی خود را در در خانه می گذارند وگرنه آنها را به رختخواب می اندازند.

دروغگوهای ریاکار

بیش از همه از این افراد مراقب باشید زیرا آنها فریبنده ترین ، شرارت ، ناعادلانه ترین و نگهداری بالای افرادی هستند که تاکنون بدانید. حفظ اخلاق بعضی اوقات کار سختی است ، به خصوص مواردی که خوش اخلاق و مهم هستند ، اما هر عمل عصیانگری می تواند به یک داروی وحشتناک برای این افراد تبدیل شود. در ابتدا آنها ممکن است با بهترین نیت ها شروع کنند وقتی که آنها برای استراحت ، باز کردن و معاشرت ، کلوپ ، میخانه ، یا نوشیدنی به طور کلی می نوشند. با این حال ، برخی از بهترین اهداف آنها می تواند درست مانند شیشه شکسته شود وقتی چیزی بهتر به وجود آمد. بله ، هر کس عقیده متفاوت و متفاوت خود را دارد ، اما پوچ است وقتی کسی یک چیز را بگوید ، آنگاه کاملاً برعکس عمل می کند. نوع صداها دو قطبی است ، اینطور نیست؟ نگه داشتن منافقین به اندازه کافی بد است ، اما دروغگویان ریاکار یک سردرد بزرگتر هستند. دروغگوهای ریاکار شباهت زیادی با روانی های خودگردان دارند ، اما کمی خودخواه ، باریک و بی ریشه هستند. در سطح ، آنها سعی خواهند کرد تا دیگران را با دیدگاههای خود در مورد احترام به نفس ، خودداری و تحمل صبر ، “روشن کنند” ، اما به طور مخفیانه برعکس آنچه را که گمان می کردند یک بار انجام داده اند ، انجام دادند. این مانند یک فروشنده است که مخفیانه یک محصول معیوب را تبلیغ می کند – هیچ چیز خوبی به جز دروغ فروخته نمی شود. نتیجه تأسف انگیز این وقایع این است که این منافقین برای داشتن زندگی دروغ می گویند که اعتماد به آنها غیرممکن است زیرا اقدامات آنها غیرقابل پیش بینی و یا غیرقابل توجیه است. آنها اهمیتی نمی دهند که چه کسی صدمه دیده است ، آنها فقط به آنچه می خواهند برسند ، مهم نیستند (مال ، کار ، وسایل نقلیه ، لباس ، و غیره) ، مردم (قلاب تصادفی ، یک فرد متاهل ، شخصی که از نظر حرفه ای بالاتر از آنهاست ، و غیره) ، یا فقط ارسال پیام (“همانطور که می گویم انجام دهید ، نه آنچه من انجام می دهم”). به علاوه ، این افراد بدترین مدل برای نسل جوان هستند. اگر نسل جوان به شدت تحت تأثیر دروغگوی منافقین قرار بگیرند ، آنها با زندگی بیهوده ، بیهوده و فاجعه آمیز مسموم می شوند ، زیرا آنها یاد می گیرند که به مردم آزار دهند. استفاده از مردم به دلایل مضر ، کنترل کننده در موقعیت های منافقانه ، کاملاً خونسرد ، نفرت انگیز و سادیستی است. اگر فکر نمی کنید که توسط دروغگوهای منافق دستکاری شده زیرا احساس می کنید آنها فقط مسموم هستند ، می توانید یک دوست بسیار خوب برای آنها باشید. برای کسانی که نمی توانند رفتار ناسپاس و ناسپاس خود را تحمل نکنند ، با پیروی از اخلاقی که می تواند حفظ شود ، الگوی بهتر نقش آفرینی خواهند بود.

این افراد فقط گروه کوچکی از متداول ترین فاشیست ها هستند که می توانند در محیط های مرتبط با الکل دیده شوند. لیست می تواند برای همیشه ادامه یابد یا می توان آن را کاهش داد. مردم باید بخاطر داشته باشند که میزان الکل خود را کنترل کنند زیرا هر کاری می توان گفت و یا انجام شد که هرگز نمی توان آن را پس گرفت ، همه حق دارند کنترل زندگی خود را کنترل کنند نه دیگران. و دوستان باید بدون دخالت در یکدیگر اعتماد داشته باشند. حریم خصوصی دیگران اگر دوستان احساس کنند که به اندازه کافی همدیگر را کنترل کنند تا احساس کنند که در گردنشان خفه شده اند ، این اصلاً دوستی نیست. بله ، دوستان باید به هم بچسبند ، اما مواقعی پیش خواهد آمد که بچه ها نمی توانند در مقابل گرفتن یک رقص دامان از یک زن زیبا به عنوان جسیکا آلبا ، یا زنی که معاشقه می کند و توسط یک پسر خوش تیپ به عنوان رایان گوسلینگ مقاومت می کنند ، مقاومت نکنند. بیشتر زن و مرد مستقل ، بالغ ، قابل احترام و حساس هستند تا بتوانند تصمیمات خود را بگیرند و از خودشان مراقبت کنند ، اما بله ، دوستان می توانند نگران شوند ، پارانوئید باشند و هر کاری ممکن را برای اطمینان از امنیت یکدیگر انجام دهند ، زیرا بله ، تجاوز جنسی اتفاق می افتد. ، و اگر آنها در آنجا نباشند ، خیلی دیر خواهد بود. نه تنها تجاوز به عنف رخ می دهد ، مصرف بیش از حد مواد مخدر ، قتل یا تصادفات رانندگی نیز می تواند رخ دهد ، بلکه دوباره ، به آرامی بنوشید و خود را قدم بزنید ، از محیط اطراف خود آگاه باشید و تا حد ممکن از همه فاشیست ها دوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *