شروع رابطه عاشقانه با استراتژی سال 2019

شروع رابطه عاشقانه در نگاه اول کار بسیار ساده و پیش پا افتاده ای به نظر می رسد، اما در نظر داشته باشید که خلق موفقیت کار چندان سختی نیست! بلکه ایجاد تداوم در موفقیت های پی در پی شما، کار بسیار سخت و دشوار است و اگر بتوانید بعد از شروع رابطه عاشقانه ، عشق خود را تا پایان زندگی نگه دارید، آنگاه می توانید ادعا کنید که یک انسان بسیار موفقی هستید. شروع رابطه عاشقانه فقط منوط به روزهای اول آشنایی نیست! شما باید بتوانید به صورت پیوسته جذابیت های خود را به جنس مخالف نشان دهید تا نظر اون را در طولانی مدت جلب کنید، اگر به دنبال یک شروع رابطه عاشقانه موفق هستید با سایت روابطه سبز همراه باشید تا 9 تکنیک ناگفته در دنیای مدرن، را برای شما دوستان شرح دهیم. 

بیشتر بخوانید: رابطه عاشقانه موفق و 6 رازی که باید آن را بدانید!

اول رابطه چگونه رفتار کنیم؟

در این بخش به 9 تکنیک سال 2019 ، در رابطه با شروع رابطه عاشقانه می پردازیم و در  مورد هر کدام تکنیک ها به صورت کامل توضیح خواهیم داد، مهمترین موضوع در مورد شروع یک رابطه ی موفق، این است که نگاه شما در رابطه با جنس مخالف چیست؟ چرا و چه هدفی در ذهن دارید؟ اگر به دنبال یک رابطه ی پایدار و موفق هستید، باید چراها و عوامل بسیار زیادی را در ذهن خودتان ایجاد کنید تا رابطه ی شما در آینده به مشکل نخورد.

1- بهترین مقدمه برای شروع رابطه عاشقانه

برای شروع یک رابطه عاشقانه در قدم اول لازم است از معیارها و خصوصیات ظاهری و شخصیتی فردی که شما را جذب می‌کند آگاه باشید و براساس آن فردی را برای شروع رابطه عاشقانه انتخاب کنید. پس برای رسیدن به  اهداف خود و برآورده شدن انتظارات تان باید قبل از اینکه رابطه ای را آغاز کنید، شخصیت، تمایلات جنسی و عواطف خود را مشخص کنید. چون شما نمی‌توانید خصوصیات طرف مقابل خود را تغییر دهید تا در رابطه احساس رضایت کنید بلکه باید بر اساس معیارهای خودتان انتخاب درستی داشته باشید. برای انتخاب همسر مناسب نیز شما نیاز به تعیین این معیارها خواهید داشت.

2- جملات زیبا برای شروع رابطه عاشقانه

گفتن جملات زیبا و عاشقانه در قرارهای اولیه کار جالبی نیست و کمی مصنوعی به نظر می رسد، بنابراین در روزهای اولیه آشنایی، سعی کنید شور و شوق زیاد از حدتان را برای قرار گذاشتن کنترل کنید. افراد در یک رابطه توجه و عاطفه می‌خواهند ولی زیادی در دسترس بودن در ابتدای رابطه ناخوشایند است. هفته ای یک یا دو بار دیدار با معشوق کافی است. در صورتی که هر دوی شما، برای دیدن بیشتر یکدیگر مشتاق هستید می‌توانید تعداد این ملاقات‌ها را بیشتر کنید. با این حال توجه داشته باشید که دیدارهای زیاد، می‌تواند به بی میلی طرف مقابل منجر شود. پس بهتر است در هفته‌های ابتدایی به یکدیگر فرصت دهید تا زمانی برای تصمیم گیری و انتخاب داشته باشید.

3- فکر رابطه جنسی را از ذهنتان بیرون کنید

اگر برای داشتن رابطه ی جنسی با کسی دوست می شوید ، بدانید که کاری کاملا اشتباه است و به احتمال زیاد به مشکل خواهید خورد! نداشتن رابطه جنسی در ابتدای رابطه بسیار حائز اهمیت است. پیش زمینه یک رابطه جنسی سالم، شکل گیری صمیمیت، تعهد و اعتماد است. به خصوص اینکه معمولا دختران بعد از برقراری رابطه جنسی به طرف مقابل خود وابسته‌تر می‌شوند و بر عکس مردان ممکن است علاقه اولیه خود را از دست بدهند.

4- در ذهن خود تصویر سازی کنید

فقط مطالعه کردن مهم نیست! شما باید بتوانید، داشتن یک رابطه ی عاشقانه ی فوق العاده را در ذهن خودتان بسازید و همواره در تلاش باشید که روابط اجتماعی و عاطفی خود را بهبود ببخشید، برای انجام این کار باید کتاب مطالعه کنید و همواره در زندگی خود بر روی باورتان کار کنید. اینکه بخواهید در شروع یک رابطه عاشقانه روی فرد مقابل خود حس مالکیت داشته باشید یک امتیاز منفی محسوب می‌شود. حس مالکیت نشان دهنده ناامنی وجودی شماست پس در صورتی که قصد برقراری رابطه طولانی مدت با فردی را دارید، نمایان شدن نشانه‌های حسودی به خصوص در ابتدای رابطه چندان خوشایند نیست، شما نمی‌توانید از کسی انتظار داشته باشید که روابط خودش را محدود کند یا بخواهید از تمام رفت و آمدهایش خبر داشته باشید.

5- جملات کیلیشه ای فدایت شوم به کار نبرید

در اینگونه مواقع باید به احساس خودتان فکر کنید و به راحتی متوجه می شوید که آیا واقعا طرف مقابل را از ته دل دوست دارید و یا فقط می خواهید نظر او را جلب کنید؟ اگر فقط نظر او را می خواهید جلب کین د که مطمئن باشید طرف مقابل، متوجه دروغ شما خواهد شد. زمانی که به تازگی رابطه‌ای را با کسی آغاز کرده اید، لزومی ندارد که در همان ابتدا جمله جادویی “من عاشقت هستم” را به کار ببرید. عاشقی قبل از ازدواج زیبا به نظر می‌رسد، اما در ابتدا از احساس و انتخاب خود مطمئن شوید و به خودتان فرصت دهید و سپس ابراز علاقه خود را قاطعانه بیان کنید.

6- از هزینه های بیخودی دوری کنید

فکر نکنید که اگر الان میلیونی هزینه کنید می توانید به راحتی نظر مقابل را جلب کنید، شاید اعتقاد شما در ظاهر قضیه صحیح باشد، اما در باطن، کاملا اشتباه است. در اوایل دوستی های قبل از ازدواج هر دو طرف برای راضی کردن طرف مقابل‌شان ممکن است کارهایی بکنند. اما زمانی که رابطه ای را آغاز می‌کنید لازم نیست هدیه‌های گران قیمت بخرید یا برنامه‌هایی که هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل می‌کند تدارک ببینید. زمانی که در رابطه به حدی از آشنایی و اعتماد رسیدید می‌توانید مطابق خواسته خود اقدام کنید.

7- خودتان را انسانی قابل اعتماد نشان دهید

اعتماد، قطب اساسی در یک رابطه است. اگر می خواهید طرف مقابل به شکل انفجاری عاشق شما شود، باید خودتان را انسانی با اعتماد نشان دهید و مطمئن باشید که برقراری یک رابطه عاشقانه پایدار نیازمند سخت کوشی و تلاش فراوان است که پیش نیاز آن بنا کردن پایه‌های اعتماد است، پس از جانب خود مطمئن شوید که به فرد دیگری احساسی ندارید، سپس رابطه جدید را آغاز کنید. بازسازی رابطه بعد از دروغ گفتن دشوار است؛ چون احساسات طرف مقابل دیگر جریحه دار می‌شود.

8- مرموز باشید

اگر به دنبال این هستید که خودتان را جذاب و با کلاس نشان دهید، باید کمی خودتان را مرموز و غیر قابل پیشبینی نشان دهید! این رفتار شما باعث جذابیت شما می شود، به گونه ای که طرف مقابل لحظه شماری می کند تا برای روز خاصی شما را بییند. در یک رابطه سعی کنید کمی مرموز باشید. این ویژگی به جذابیت و چالش برانگیز شدن رابطه کمک می‌کند. زمانی که شما از تمام مهره‌های خود استفاده می‌کنید، برای طرف مقابل پیش بینی حرکت بعدی شما کار سختی نخواهد بود که این باعث می‌شود رابطه خسته کننده شود.

9- به دنبال موفقیت یک شبه نباشید

داشتن یک رابطه ی زیبا و رویایی، نیازمند این است که شما هر روز بر روی باورهای خودتان کار کنید و اگر هم در حال حاضر با جنس مخالف وارد رابطه ای شده اید باید به هم فرصت بدهید تا بتوانید به مرور زمان با هم آشنا شوید و در نظر داشته باشید که برای شروع رابطه عاشقانه نباید خیلی سختگیر باشید، زیرا هیچ انسانی کامل نیست و باید به یکدیگر فرصت دهید تا بتوانید نظر یکدیگر را جلب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *