روابطه زیبا و پایدار با داشتن استراتژی سال 2020

خدا را بزرگترین متحد خود کنید

دوستان خوب خوب هستند ، درست است؟ من مطمئن هستم که شما آشنایان زیادی دارید ، حتی برخی از همکاران و افراد دیگری که معمولاً آنها را دوست می دانید. عالی است ، اما چند دوست نزدیک شما دارید؟ دوستان نزدیک افرادی هستند که می توانند در موفقیت های شما سهیم باشند. با این حال ، چیزی که واقعاً آنها را به دوستان نزدیک تبدیل می کند این است که وقتی همه چیز به خوبی پیش نمی رود ، از شما حمایت می کنند.

در زندگی روزمره ما ، بسیاری از ما به دنبال ایجاد روابط با افرادی هستیم که به آنها وابسته باشیم. ما می خواهیم پشت آنها را داشته باشیم ، اما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آنها نیز مال ما را دارند. با این وجود بهتر است که ما می خواهیم با چنین افرادی روابط طولانی مدت برقرار کنیم. تمایل به ایجاد روابط طولانی مدت ، معنادار و مثمر ثمر در زندگی شخصی ما نیز در مشاغل و زندگی ما اعمال می شود. در حقیقت ، بسیاری از شرکتها ممکن است در روابط تجاری با سازمانهای دیگر به عنوان مشارکت استراتژیک از این روابط استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:   تاثیر روابطه اجتماعی درک دوستی

 

مشارکت استراتژیک زمانی اتفاق می افتد که دو یا چند شرکت از اتحادی تشکیل می دهند که به هرکدام توانایی دستیابی به آنچه ممکن است هرکدام نتوانسته اند به تنهایی دست یابند ، می دهد. به عنوان مثال ، یک طرف در این مشارکت ممکن است دارایی تجاری (مهارت ، منابع مالی ، فرآیندهای تولید و سایر موارد) داشته باشد که طرف مقابل فاقد آن باشد. آنچه در نهایت اتفاق می افتد این است که احزاب اتحاد منابع خود را با هم ترکیب می کنند و آنها می توانند برای تولید نتایجی که به سود هر دو طرف باشد با یکدیگر همکاری کنند. مشارکتهای استراتژیک معمولاً موقعیتهای برد-برد را ایجاد می کنند. در غیر این صورت هیچ مشوق تجاری واقعی برای توسعه آنها وجود نخواهد داشت. بخش های بعدی در مورد ایجاد مشارکتهای استراتژیک مؤثر از دیدگاه تجاری و حرفه ای بحث می کنند. به طور معمول در پست های من ، من از منظر غیر متعارف به موضوع نزدیک می شوم ، اما مسلماً شما را به فکر کردن در خارج از جعبه انگیزه می دهد.

 

عوامل مهم در ایجاد روابطه پایدار

عوامل مهم در ایجاد روابطه پایدار

عوامل مهم در ایجاد روابطه پایدار

اگرچه این روند می تواند بسیار دلهره آور و پیچیده باشد ، اما ایجاد اتحادهای استراتژیک شامل چندین نکته مهم است. در اینجا فقط چند مورد از عناصر بسیاری برای تجزیه و تحلیل قبل از همکاری با مشاغل یا افراد دیگر آورده شده است. البته هدف این است که یک رابطه برنده و برد ایجاد شود.

چشم انداز

یک دید مشترک را مشخص کنید. هرکدام از شما می خواهید در آینده کجا باشید؟ اهداف شما با اهدافشان چگونه است؟

ماموریت شما چیست

رسالت ، اهداف و اهداف متحد بالقوه خود را ارزیابی کنید. وسایل (راه / مأموریت) آنها برای رسیدن به پایان (چشم انداز وضعیت نهایی) چیست؟ آیا خلاف شماست؟ آیا می توانید بین مأموریت آنها و شما مشکلی پیش بینی کنید؟ اگر چنین است ، آنها ممکن است برای شما مناسب نباشند.

مهارت های اصلی (توانایی ها)

صلاحیت های اصلی شریک زندگی خود را ارزیابی کنید. به عنوان مثال ، شریک زندگی شما چه مهارت و مهارت خاصی را در اختیار شما قرار می دهد؟ آیا توانایی های آنها برای شما یا سازمان شما ارزشمند است؟ همچنین نقاط قوت و ضعف خود را تعیین کنید؛ ببینید شریک زندگی می تواند شکاف را پر کند. شما می خواهید مطمئن شوید که شریک زندگی شما آنچه را برای رسیدن به موفقیت در پیش دارد ، دارد. سعی کنید در یک زمینه خاص که مورد علاقه شما یا سازمان شماست با متخصصین در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید:  مشاوره در مورد رابطه عاطفی

 

فرهنگ سازمانی

فرهنگ سازمانی به “روانشناسی ، نگرشها ، تجربیات ، باورها و ارزشها (ارزشهای شخصی و فرهنگی) یک سازمان” اشاره دارد. فرهنگ سازمانی شریک استراتژیک شما باید متناسب با شما باشد. در غیر این صورت ، احتمالاً خود را برای درگیری در جایی از خط تنظیم می کنید. فرهنگ سازمانی آنها را به تصویب برسانید ، مال خود را به آنها منتقل کنید ، یا فرهنگ منحصر به فردی را برای خدمت به شما هر دو توسعه دهید. در هر صورت ، فرهنگ باید توسط هر دو شرکت پشتیبانی و پذیرفته شود.

شخصیت در روبطه زیبا و پایدار

شخصیت از جهات مختلفی به فرهنگ سازمانی مربوط می شود. با این حال ، در این مورد من به طور خاص به شخصیت و ویژگی های رهبری اشاره می کنم. شخصیت یک رهبر ، چه خوب و چه بد ، ممکن است دیگران را در سازمان شما تحت تأثیر قرار دهد تا همین کار را انجام دهند. آیا شریک آینده شما با صداقت کار می کند؟ تشکیل اتحاد با شخص یا سازمانی با فضیلت که با صداقت فعالیت می کند در دراز مدت برای شما یا شرکت شما اثبات خواهد شد.

منابع

شریک زندگی شما از چه منابع مهمی برخوردار است (تجهیزات ، فرآیندها ، اطلاعات ، پرسنل ، امور مالی ، شبکه ، هدایت یا سایر موارد)؟ آیا متحد جدید شما می تواند بر اساس منابع آنها به شما در رسیدن به چشم انداز کمک کند؟ منابع شریک زندگی شما باید ارزش مشارکت را بیفزاید.

تاریخ

آیا شما به شخص یا شغلی وابسته هستید که سابقه موفقیت در آن را دارید؟ در گذشته چه نقاط عطف قابل توجهی داشته اند؟ موفقیت های گذشته نشانگر خوبی برای موفقیت در آینده است.

 

وفاداری و تعهد در روابط

وفاداری و تعهد در روابط

وفاداری و تعهد در روابط

آیا سعی در ایجاد اتحاد با یک شغل یا شخصی دارید که وفاداری به شما نشان می دهد؟ آیا آنها واقعاً علاقه دارند در دراز مدت با شما همکاری کنند؟ آیا آنها واقعاً از کار و تجربه شما در صنعت قدردانی می کنند ، یا اینکه آنها فقط برای کوتاه مدت (شاید برای دریافت پاداش سریع ، فقط برای یافتن دوباره پاداش سریع در آن) ، از آن استقبال می کنند؟

علاوه بر این ، سعی کنید خود را با شرکای متعهد مرتبط کنید. آیا متحد آینده نگر شما حاضر به انجام هر کاری معقول و لازم برای رسیدن به موفقیت است؟ یک کشیش معدن یک بار گفت ، “اثبات میل در تعقیب است”. آیا شرکای شما کار و کوششی را نشان می دهند که نشان دهنده تعهد آنها به روابط است؟ آیا آنها برای دستیابی به برد برنده روابط را تقویت می کنند؟ آیا آنها سعی خواهند کرد که انتظارات شما را برآورده کرده و فراتر روند؟ آیا آنها فقط به نام شریک زندگی خواهند بود یا نشانه هایی از توانایی پشتیبان گیری از سخنان خود را نشان می دهند؟ پاسخ به چنین سؤالاتی ممکن است از طرف شما شهود خوبی داشته باشد. با این حال ، آنها سؤالاتی هستند که مطمئناً باید در نظر گرفته شوند.

در هر صورت ، یک شریک استراتژیک باید وفادار و متعهد باشد و برای رسیدن به موفقیت طولانی مدت مایل به همکاری با شما باشد. برای دستیابی به پیروزی ، با مردم و بنگاه هایی شریک شوید که بیش از هر چیز به سختی با شما روبرو می شوند.

بیشتر بخوانید:  روابطه سالم دختر و پسر

 

موفقیت در روابط

شرکای خوب به شما در رسیدن به موفقیت خود کمک می کنند. ارزیابی کنید که آیا شما اتحادی را با اتحادیه تشکیل می دهید یا خیر که می تواند به شما در پیروزی کمک کند.

هدایای ارزنده در روابط چیست

هدایا بخشی مشترک از هر دوستی یا مشارکت ، حتی در تجارت است. یکی از مشکلات قدرتمند ایجاد دوستی خوب این است که می توانید هدیه ای از یکدیگر هدیه و دریافت کنید. مهمتر از همه ، شریک جدید شما احتمالاً می داند چه هدایایی را برای آنها ارزش قائل هستید. چه راهی بهتر برای احترام از مشارکت خوب نسبت به هدیه دادن؟ هدایا بدهید و همان را از متحد جدید خود دریافت کنید.

یک شریک استراتژیک که از همه انتظارات فراتر می رود

من در مورد پیامدهای مشارکتهای استراتژیک به هیچ عنوان بحث نکردم. من در واقع با این کار به جایی می روم. اینجا جایی است که من می روم:

** با بهترین ها کار کنید تا بهترین شوید! **

به عبارت دیگر ، ما باید به دنبال همکاری با بهترین شرکای اطراف خود باشیم. آنها باید بهتر از شما باشند که در نهایت شما را بهتر می کند. از این رو ، ضرب المثل قدیمی ، “آهن را تیز می کند” در شکل گیری یک اتحاد استراتژیک مورد توجه خوبی است.

خدا: بهترین های بهترین

در حالی که مشارکت با رهبران صنعت یک راه عالی برای دستیابی به موفقیت در تجارت است ، ما باید یک قدم جلوتر مشارکت استراتژیک را انجام دهیم. یعنی باید به بهترین شریک زندگی پیرامون خود متصل شویم. این البته خداست. افراد با توانایی ها و منابع خود محدود هستند و سازمان ها نیز به همین ترتیب هستند. شبکه سازی با افراد و مشاغل کاملاً خوب و مصلحت است. با این وجود ، اگر ما می خواهیم موفقیت نهایی بدون محدودیت داشته باشیم ، باید به شخصی متصل شویم که بتواند ما را به آنجا برساند. این البته خداست.

مقایسه خدا با لیست مشارکت استراتژیک

در مقایسه صلاحیت خداوند با مباحثی که من برای موفقیت در مشارکتهای استراتژیک مهم تشخیص دادم ، اینجا همان چیزی است که من به آن رسیدم. من نمونه های کتاب مقدس در مورد چگونگی تحقق یا فراتر رفتن از انتظارات ما ارائه می دهم.

چشم انداز

خدا می خواهد که ما پادشاهی خود را به ارث ببریم و در پاداش های آن شرکت کنیم:

لوقا 12:30 به خاطر همه این چیزها ملت های دنیا به دنبال آن هستند و پدر شما می داند که شما به این چیزها احتیاج دارید.

لوقا 12:31 بلکه به دنبال پادشاهی خدا باشید. و همه این موارد به شما اضافه می شود.

لوقا 12:32 نترسید ، گله کمی. زیرا این خوشبختی پدر شماست که پادشاهی را به شما عنایت کند.

1Ti 2: ​​3 زیرا این امر در نگاه خدا ناجی ما خوب و قابل قبول است.

1Ti 2: ​​4 چه کسی همه انسانها را نجات خواهد داد و به دانش حقیقت می آیند.

آیا این دیدگاه را به اشتراک می گذارید؟ اگر چنین است ، شما در خدا شریک بالقوه هستید.

بیشتر بخوانید: تاثیر عزت نفس در روابطه عاشقانه

 

ماموریت شما در روابطه زناشویی چیست؟

خدا می خواهد ما را نجات دهد و قدم به قدم بگذارد تا ما نعمت هایی را که خدا می خواهد به ما عطا کند به ارث ببریم:

یوحنا 3:16 زیرا خدا دنیا را چنان دوست داشت ، که به فرزند خود پسرش تنها داد ، تا هرکس که به او ایمان داشته باشد هلاک نشود ، بلکه زندگی ابدی داشته باشد.

یوحنا 3:17 زیرا خداوند پسر خود را به جهان نکشید تا جهان را محکوم کند. اما ممکن است جهان از طریق او نجات یابد.

3Jn 1: 2 عزیز ، بالاتر از همه چیز آرزو می کنم که بتوانید سعادت و سلامتی داشته باشید ، همانطور که روح شما پیشرفت می کند.

مهارت های اصلی (توانایی ها)

خوشحال خواهم شد که بدانید توانایی های خدا بی نهایت است. او می تواند خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنیم انجام دهد ، زیرا او بسیار بزرگتر از آن چیزی است که می توان تصور کرد. این آیه را در نظر بگیرید:

افر 3:20 در حال حاضر به کسی که قادر است بیش از آنچه را که می خواهیم یا فکر می کنیم ، با توجه به قدرتی که در ما کار می کند انجام دهد ،

فرهنگ سازمانی

پادشاهی خدا یا «سازمان» فرهنگی مثبت و مترقی دارد. سازمان او همیشه ثمره خوبی دارد.

توجه: به پست من با عنوان “تجارت پدران من” مراجعه کنید تا ببینید چگونه پادشاهی خدا معیار کامل برای هر مشاغل است.

شخصیت

همه ما احتمالاً این جمله را شنیده ایم ، “پرندگان یک پر با هم جمع می شوند”. چرا نمی خواهیم با فردی با شخصیت خوب ارتباط برقرار کنیم؟ محصول خوب تولید می کند؛ و خدا شخصیت کاملی دارد ، همانطور که در این آیات کتاب مقدس مشهود است:

Mat 7:16 آنها را با میوه های آنها می شناسید. آیا مردان انگور خار یا خارهای خار را جمع می کنند؟

Gal 5:22 اما ثمره روح عشق ، شادی ، صلح ، طاقت فرسا ، آرامش ، نیکی ، ایمان ،

Gal 5:23 سخاوتمندی ، خویشتن داری: قانونی علیه این قانون وجود ندارد.

منابع

در همکاری با خدا ، دسترسی نامحدودی به منابع نامحدود خداوند خواهید داشت. این آیات کتاب مقدس را که مربوط به منابع خدا است ، در نظر بگیرید:

Deu 6:10 و اینگونه خواهد بود که خداوند ، خدای شما ، شما را به سرزمینی که به پدران شما قسم خورده است ، به ابراهیم ، اسحاق و یعقوب بیاندازد تا به شما شهرهای بزرگ و خوبی را که شما ساخته اید نرسانید. .

Deu 6:11 و خانه های پر از همه چیزهای خوب که شما آنها را پر نکردید ، و چاه هایی را که حفر نکرده اید ، حفر کرده اید ، تاکستان ها و درختان زیتون ، که نه کاشته اید. وقتی غذا بخورید و پر شوید.

Deu 8:18 اما خداوند ، خدای خود را به یاد خواهی آورد ، زیرا اوست که به تو قدرت می دهد ثروت کسب کند ، تا می تواند عهد خود را که به پدران خود قسم خورده ، برقرار کند ، همانطور که امروز است.

Psa 24: 1 مزامیر داود. زمین خداوند و تمامیت آن است. جهان و کسانی که در آن ساکن هستند.

Pro 2: 7 عقل صالح را برای صالحین قرار می دهد: او سرکشی برای کسانی است که به طور صحیح قدم می زنند.

طرفدار 8:18 ثروت و افتخار با من است. بله ، ثروت بادوام و عدالت.

طرفدار 8:19 میوه من از طلا بهتر است ، بله ، از طلای ریز. و درآمد من از نقره انتخاب است.

PHP 4:19 اما خدای من تمام مسیحیت شما را با توجه به ثروت خود در جلال توسط مسیح عیسی مسیح تأمین می کند.

تاریخ

داستان های کتاب مقدس ابراهیم ، اسحاق ، یعقوب ، یوسف ، موسی ، جوشوا ، استر و دیگران بی شماری را در نظر بگیرید. اینها زن و مرد عادی بودند که خداوند بزرگ آنها را رقم زد! خداوند سابقه اثبات شده ای دارد.

وفاداری و تعهد در روابطه عاشقانه چیست؟

  1. خدا هرگز شما را رها نخواهد کرد. [See Psalms 23]:
  2. Psa 23: 4 بله ، اگرچه در دره سایه مرگ قدم می زنم ، از هیچ بدی نمی ترسم: زیرا تو با من هستی. میله و کارمندان شما مرا آرام می کنند.
  3. توجه: آیا وقتی در دره سایه مرگ هستید ، هریک از شرکای فعلی شما را ترک می کنند؟
  4. Heb 13: 5 بگذار مکالمه شما بدون هوس باشد. و به چیزهایی مانند شما راضی شوید ، زیرا او گفت ، من هرگز تو را رها نخواهم کرد و تو را رها نمی کنم.
  5. عیسی 41:10 از تو نترس. زیرا من با تو هستم: ناامید نشو. زیرا من خدای تو هستم. بله ، من به تو کمک خواهم کرد بله ، من با دست راست عدالتم از تو حمایت خواهم کرد.

توجه: خداوند هرگز ترک نخواهد شد! خداوند همچنین از طریق کوره های آتشین با شما می رود (به دانیل 3 مراجعه کنید).

موفقیت تا کجا ادامه دارد؟

در ایجاد مشارکت استراتژیک با خدا ، شما یک پیروزی مطلق و غیرقابل توقف می گیرید! چرا؟ به این دلیل که او برنده می شود ، او نمی تواند باخت و شما در تیم برنده هستید. چه تعداد از شرکای فعلی شما می توانند پیروزی را برای شما تضمین کنند و با توانایی نامتناهی خود در کارگردانی و تولید موفقیت ، پشتوانه آن باشند؟

بیشتر بخوانید:   چرا با ینکه نمی خواهی، هنوز مجرد هستی؟

 

توجه: شما حتی لازم نیست که یک مبتدی باشید. حتی بازیکنان روی نیمکت در پیروزی سهیم هستند.

در اینجا چند آیه دلگرم کننده کتاب مقدس آورده شده است که توانایی خداوند در هدایت موفقیت را نشان می دهد:

Psa 135: 6 هرچه خداوند راضی است ، او در بهشت ​​و زمین ، در دریاها و همه مناطق عمیق انجام داد.

عیسی 46:10 اعلان پایان از ابتدا ، و از زمان های بسیار قدیم کارهایی که هنوز انجام نشده است ، می گویند: مشاوره من بایستد و من تمام لذت خود را انجام خواهم داد:

عیسی 55:11 بنابراین سخنان من این خواهد بود که از دهان من بیرون می رود: این به من باطل نخواهد بود ، بلکه آنچه را که من می خواهم انجام می دهد ، انجام می دهد و در آنچه را که ارسال کردم ، شکوفا خواهد شد.

Jer 32:27 بنگرید ، من خداوند ، خدای همه گوشت ها هستم ، آیا چیزی برای من خیلی سخت است؟

دن 4:35 و همه ساکنان زمین به عنوان هیچ چیز شناخته شده اند: و او مطابق خواست خود در ارتش بهشت ​​و در میان ساکنان زمین انجام می دهد. و هیچ کس نمی تواند دست خود را بماند ، یا به او بگوید ، چه می کند؟ داری؟

Mat 19:26 اما عیسی آنها را دید و به آنها گفت: “با مردان این غیرممکن است. اما با خدا همه چیز ممکن است.

هدایا

خدا هدیه می دهد. حتی بهتر ، او هدایایی را می دهد که بسیار بهتر از آنچه شما می توانید از هر دوست یا شریک دیگری دریافت کنید. دلیلش این است که خداوند منابع نامتناهی دارد. هیچ محدودیتی در منابع با او وجود ندارد. در اینجا چند مثال عالی از کتاب مقدس آورده شده است:

مات 7:11 اگر بد باشید ، می دانید که چگونه به فرزندان خود هدایای خوبی ببخشید ، پدر شما که در بهشت ​​است ، چه بیشتر به کسانی که از او سؤال می کنند ، چیزهای خوبی خواهد داد؟

لوک 15:22 اما پدر به بندگان خود گفت: بهترین لباس را بیاورید و آن را بر روی او بگذارید. و انگشتری را روی دست خود و کفش روی پاهای خود بگذارید:

توجه: به مثالی پسر بدیع در لوک 15 مراجعه کنید.

خداوند هدایای عالی می بخشد. و همه آنها از خزانه او می آیند.

شکل گیری مشارکت استراتژیک: شروع کار

ایجاد مشارکت استراتژیک با خدا آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که می خواهید شریک زندگی باشید. پس از تصمیم گیری ، خدا را تعقیب کنید. فروتن باشید و با تمام وجود به جستجوی او و خرد و نعمت های او بپردازید. به عنوان مثال ، خواندن کتاب مقدس و کتابهای مرتبط را شروع کنید. در این پست ، درباره چگونگی اولین بار یادگیری در مورد خدا و مشارکت با او صحبت شده است.

سرانجام ، دعا ، تمجید ، یاری با دیگران و حرکت کردن. امروز تصمیم بگیرید که می خواهید با ایجاد مشارکت استراتژیک با خدا ، یک مزیت رقابتی پایدار نسبت به رقابت خود ایجاد کنید.

غذای آماده روح در روابطه عاشقانه

من شما را با برخی از غذای آماده مهم دیگر آشنا می کنم:

  • -ببینید که خداوند متحد نهایی شما است.-با خدا ارتباط برقرار کنید. خود را برای موفقیت قرار دهید!روابط را تقویت و پرورش دهید. دقیقاً همانطور که می خواهید با یک دوست واقعی انجام دهید. وقت بگذار!-از دوستان بیشتری در مشارکت استراتژیک استقبال کنید. شبکه خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *