رابطه سالم دختر و پسر

آیا می دانستید می توانید در قیمت مینی اجاره ای در رابطه با روابط سبز در آسایش خانه خود به قیمت یک فیلم اجاره ای شرکت کرده و در همان زمان سرگرم شوید؟ دلیلش این است که این “کارگاه در خانه” از فیلمهایی استفاده می کند که ممکن است قبلاً متعلق به آنها باشید!

بیشتر بخوانید: وضوح خواسته

 

این مقاله که گزیده ای از کتاب “بازگشت به عشق: هنگامی که تهدید و فشار تهدید می کند تا شما را از هم جدا کند” (کپی رایت 2008 ، کلیه حقوق محفوظ است) ، به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به پسر پسر / مامان بابا توجه کنید پویایی در برخی از روابط عاشقانه موجود در فیلم های خاص. این فیلم حتی فیلم هایی را نشان می دهد که می توانید شواهدی از پسران پدر و دختران مادر پیدا کنید.

 

رابطه سالم دختر و پسر

رابطه سالم دختر و پسر

رابطه سالم دختر و پسر در سال 2020

پسران ماما ، چه آگاهانه و یا ناخودآگاه ، به تأثیر مادرانشان گره خورده اند. آنها معتقدند که قدرت خود را از زندگی زنان دریافت می کنند. به دلایل سیستمیک ، آنها در نوجوانی شانس پیوند با پدران خود را پیدا نکردند. پسران ماما به طور طبیعی دختران بابا را جذب می کنند که در رقص مرد و زن زندگی از آنها تعریف می کنند.

بیشتر بخوانید: چرا با اینکه نمی خواهی، هنوز مجرد هستی؟

 

دختران بابا ، چه آگاهانه و یا ناخودآگاه ، به تأثیر پدرانشان گره خورده اند. آنها معتقدند که با انجام مراقبت از مردان در زندگی ، تحقق پیدا می کنند. به دلایل سیستمیک ، آنها در دوران نوجوانی شانس پیوند با مادران خود را پیدا نکردند. دختران بابا و پسران مامان یکدیگر را مانند آهن ربا می کشند! هر کدام از آنها در دیگری آنچه از کودکی از دست رفته است حس می کنند و معتقدند که می توانند قطعات مفقود شده را با هم پیدا کنند. روابط آنها با شیمی و شادی زیادی آغاز می شود. با این حال ، هنگامی که آنها به سطح خاصی از تعهدات خود می رسند ، خطر از بین رفتن عشق را ندارند ، مگر اینکه آنها می توانند یاد بگیرند که در جمع بزرگسالان باشند ، نه به عنوان والدین و فرزندان.

از سوی دیگر ، فرزندان پدر در نوجوانی در اوایل سال با پدران خود پیوند برقرار کردند. این مردان می دانند که قدرت خود را از درون خود دریافت می کنند. به همین ترتیب ، دختران مادر در نوجوانی توانستند با مادران خود پیوند برقرار کنند. آنها می دانند که برجام از درون می آید.

یک روش مؤثر برای مشاهده عملکرد پسران مامان و دختران بابا این است که در فیلم ها و تلویزیون به دنبال آن باشید. این موضوع را به اندازه کافی دور از خود دور می کند تا هم سرگرم کننده باشد و هم آموزشی!

جدیدترین پسر کلاسیک پسر Mama در تلویزیون را می توان در رونویزهای Everybody Loves Raymond یافت. ریموند و برادرش آنقدر با رشته های پیش بند مادرشان گره خورده اند که تماشای آن هم دافع کننده و هم هیستریک است. همسر ریموند ، دبرا ، یک دختر معمولی بابا نیز است ، زیرا او به سختی رفتار ریموند را تحمل می کند و او را به اطراف می اندازد. به طور معمول ، بیشترین لحظه های پر تنش در زمان سکوم رخ می دهد که ری مجبور است بین مادر و همسرش انتخاب کند. همواره ، او تمام تلاش خود را برای انتخاب هر دو انجام می دهد ، هر بار ناامید کننده هر دو زن!

یکی از تصویرهای دردناک تر یک دختر بابا در دختر خنده دار یافت می شود. همانطور که در آن فیلم به تصویر کشیده شده ، فانی بریس بسیار شیرین از همسرش نیک آرنشتاین مراقبت می کند ، گویی که او یک پسر است و یک مرد بالغ نیست. از عشق به او و بدون درک آنچه که او انجام می دهد ، بارها و بارها او را نادیده می گیرد ، در مردانگی خود را رها می کند و آنچه از عشق آنها باقی مانده است را از بین می برد. منظور او نیست ، اما نمی تواند خودش را یاری کند. او ناامید است که به او نگاه دارد. گزینه ای که به وی اجازه می دهد عواقب اعمال خود را برطرف کند باید روشی مطمئن برای از دست دادن او باشد. اما مراقبت از او باعث شد که او از دست بدهد. اگر شما یا شخصی که عاشق آن هستید به دلیل این نوع مراقبت ، در معرض خطر قرار گرفتن در روابط خود هستید ، دختر خنده دار می تواند یک آینه مؤثر و در صورت دردناک باشد که در ترغیب خود یا شخص دیگری برای ایجاد تغییر است.

بیشتر بخوانید: تاثیر عزت نفس بر روابطه عاشقانه

 

در فیلم هایی مانند سکس ، دروغ ، و فیلمبرداری ، یا کافی ، یا حلق آویز ، به تصویر کشیدن پسران ماما و دختران بابا به همان اندازه مشهود است. در کافی است تصویری از پسری مامه را پیدا کنیم که سعی می کند قدرت خود را از زن خود به شیوه های نادرست بدست آورد. در آن ، اسلیم و میچ میلر تازه متولد شده هستند که ظاهرا عاشق و آینده ای فراوان در پیش دارند. ماه عسل به سرعت تمام می شود ، هرچند که میچ بدخواه می شود. او کنترل بیشتری بر محیط و کودک خود می کند و باعث می شود لاغر از دوستانش و حمایت بالقوه جدا شود. او سرانجام شروع به برقراری رابطه می کند. بین فهمیدن این ماجرا و تمایل اسلیم برای محافظت از دخترشان در برابر سوء استفاده میچ ، او به همراه فرزندشان از خانه خود خارج می شود تا میچ بی رحمانه او را تعقیب کند. وسواس میچ در کنترل و تحقیر زن خود ، داشتن یک رابطه و احساس آشکار حق داشتن در آن امور ، همه نشانه های پسر مامه است که از سوء استفاده برای تلاش برای به دست آوردن قدرت خود از زنان استفاده می کند.

در مورد دیدن یک پسر پدر و یک دختر مادر در فیلم چه می توان گفت؟ آیا هر یک از آن موجود است؟ آره!

در فیلم You Got Mail ، یک دختر یک مادر و یک پسر پدر را در اکشن پیدا می کنید. کاتلین کلی دختر مادرش است و مادرش را در مالکیت و مدیریت کتابفروشی فرزندان مادرش دنبال کرده است. جو فاکسکس فرزند پدرش است که پسرش را در مالکیت و مدیریت مشاغل خانوادگی ، کتابهای فاکسکس دنبال کرده است.

دفعه بعد که You Have Got Mail را تماشا می کنید ، به نحوه مدیریت جو و کتلین توجه کنید. جو نه در برابر زندگی خود فشار می آورد و نه زنان را به جلو می کشد. و زنان در زندگی او با او مانند یک پسر کوچک رفتار نمی کنند. کاتلین در زندگی خود از مردان مراقبت نمی کند انگار که آنها پسرهای کوچکی هستند. حتی اگر فرانک ، مرد در زندگی خود وقتی فیلم شروع می شود ، در حقیقت ممکن است یک پسر مامان باشد ، کاتلین از این طریق از او مراقبت نمی کند. و هنگامی که زندگی او را با یک توپ منحنی جدی پرتاب می کند ، با از دست دادن تجارت ، به عمق خود می رسد و از خودش مراقبت می کند. این فیلم روشن می کند که منبعی که او به آن ضربه می زند رابطه او با مادر درگذشتش است.

در Open Range شخصیتی پیدا خواهید کرد که احتمالاً یک پسر پدر است. چارلی ویت یک گاوچران میانسال و تفنگدار سابق است که از سالهای پایانی چرای گاوهایش در کشور آزاد استفاده می کند. او مردی است که هرگز ازدواج نکرده است و ظاهراً با جنس مخالف ارتباط زیادی نداشته است. وقتی با سو بارلو آشنا می شود و ذبح می شود ، او کاملاً نمی داند که چگونه باید به او اجازه دهد تا از علاقه و عشق رو به رشدش آگاه شود. تلاش های او برای گفتن اینکه او را جذاب می داند بسیار ناخوشایند است ، اما جذاب.

در پایان او به او می آید ، کلاه در دست دارد و ازدواج و یک نوع رهبری را به عنوان یک شوهر پیرمرد و شوونیستی ارائه می دهد. سو نیز میانسال است و هرگز ازدواج نکرده است. او در مورد زندگی بیش از حد عاقل و شجاع است و سعی می کند وانمود کند که همسر کوچکی که همسرش او را از هرگونه آسیب در امان می دارد ، محقق می شود. او چارلی را به چالش می کشد تا او را به عنوان یک فرد بالغ با دیگری ملاقات کند. او به اندازه کافی مرد برای مواجهه با این چالش است و فیلم با این قول که عاشقانه روحیه آنها تازه آغاز شده است به پایان می رسد.

صحبت از عاشقانه های روحیه ، بول دورام به دنبال یک زن ماما و یک پسر پدر می دهد تا چشم خود رابین را به یک پسر ماما و یک پسر پدر ببخشد! در این فیلم مثلث عشقی وجود دارد که در اطراف Crash Davis شکل می گیرد ، یک گیرنده بیس بال فصلی ، آنی ساوی ، بهترین هوادار تیم و Nuke LaLoosh تازه کار تازه وارد این تیم هستند.

اگرچه کرش و آنی در ابتدای فیلم جذابیت خود را برای یکدیگر آزمایش می کنند ، اما کراش به سرعت نوک و آنی را کنار می گذارد تا کارهای خود را انجام دهد. او بیش از حد فصلی است ، چه در زمین و چه در خارج از خانه ، و بیش از حد شخصی است که انرژی خود را در رقابت با “توله سگ” بسیار محکم که مطمئناً هست ، هدر می دهد.

بیشتر بخوانید: با قانون جذب روابطه خود را بهبود ببخشید

 

آنی عادت دارد سالانه یک بازیکن توپ را بدست آورد که به بالغ شدن کمک کند. او می گوید: “هیچ وقت بازیکنی با توپ وجود ندارد که با من بخوابد که بهترین سال کار خود را نداشته باشد … یک عقل خاص زندگی وجود دارد که من به این پسران می دهم. من می توانم فکر خود را گسترش دهم … آنها احساس اطمینان می کنند و باعث می شوند احساس امنیت و زیبایی داشته باشم. ” به این ترتیب او خود را در موقعیت ماما قرار می دهد تا بازیکن توپ انتخابی خود را انتخاب کرده و به او اجازه دهد پسر او شود.

شب اول که او با نوک و کراش ملاقات کرد ، آنها را به خانه خود دعوت کرد و در آنجا نشست و آنها را توضیح داد. وی گفت: “من در یک فصل با یک پسر درگیر می شوم. معمولاً چند هفته برای انتخاب پسر من طول می کشد. این نوع آموزش بهار خودم است. و خوب ، شما دو نفر امیدوار کننده ترین فصل این فصل تاکنون هستید. فقط فکر کردیم که باید سعی کنیم یکدیگر را بشناسیم. ” کراش او را همان جا متوقف می کند. او می خواهد بداند که چرا او انتخاب می کند. چرا یکی از آقایان نیست؟ او در مورد فیزیک کوانتومی ادامه می دهد و اینکه چگونه هیچ کس واقعاً هرگز کسی را انتخاب نمی کند. سقوط از خواب بلند می شود. آنی از او می پرسد کجا می رود.

کراش پاسخ می دهد ، “بعد از دوازده سال در لیگ های جزئی ، من سعی نمی کنم. علاوه بر این ، من در مورد مسائل قلب به فیزیک کوانتومی اعتقاد ندارم.”

“شما به چه چیزی اعتقاد دارید؟” آنی می پرسد.

کراش وقتی او را برای رها کردن لباس خود قرار می دهد ، کراش به او پاسخ می دهد با یکی از مشهورترین سخنان فیلم که با این کلمات به پایان می رسد ، “… و من به بوسه های طولانی ، آهسته ، عمیق ، نرم و مرطوب که سه روز به طول می انجامد اعتقاد دارم. شبانه

آنی نفس می کشد ، “اوه من”. او سپس او را به بیرون از خانه تعقیب می کند تا بگوید که فقط می خواهد تاریخ بگذارد ، نه عاشق شود. کراش به او می گوید: “من به زنی که به آن پسر علاقه مند باشد علاقه ای ندارم. شب بخیر.”

هنگامی که نوک آن را به لیگ های بزرگ تبدیل می کند و شهر را ترک می کند ، کراش خود را برای تجدید نظر در شیمی که موجود بود و هنوز بین او و آنی آشکار است ، آماده می کند. در آن زمان او درخواست می کند که به عنوان یک بزرگسال ظاهر شود تا با یک بزرگسال دیگر به رقص بپیوندد. این یک کشش برای او است ، اما او زن به اندازه کافی برای به چالش کشیدن است.

فیلم ها راهی عالی برای شرکت در کارگاه های مینی برای دیدن پیامدهای نابینایی در رقص پسر Mama’s Boy / Daddy’s Girl و سهولت نسبی رقص پسر پدر / مادر دختر هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *