توری پرسی چیست؟

توری پرسی درواقع همان توری های مشی یا جوشی هستند که از رشته های فلزی که با نظم و آرایش مشخصی در هم تنیده شده‌اند تهیه می‌شوند.

تمامی مواد به‌کاررفته در توری های پرسی همان مواد سازنده توری ‌های جوشی هستند با این تفاوت که انتها های این توری ها در ابعاد از قبل مشخص شده ای به وسیله قطعات دیگری از جنس فلز بسته شده‌است که به شبکه منظم رشته‌ها پرس می شوند.

این توری که نام دیگر آن فنس پرسی می‌باشد ، کاربردهای بسیار زیادی دارد که در تمام جهان از آن استفاده می شود و محصولی کاربردی محسوب می‌شود.

توری پرسی یکی از انواع تورهای فلزی موجود  در بازار میباشد که فرآیند تولید آن به این صورت است که با بهم تابانیدن مفتول های از جنس فلزات سخت حرارت داده شده صنعتی و یا گالولنیزه با شکل های  مربعی و مستطیلی و حتی در برخی موارد بصورت اشکال  سفارشی در ابعاد 2 تا 6 سانتی متر ساخته میشود.

گروه تولیدی توفیقی با بکار گیری بهترین و با کیفیت ترین فلز متناسب با نیاز بازار و همچنین با استفاده از بهترین دستگاه های روز توانسته سهم عمده ای از بازار آهن آلات و مخصوصا توری پرسی را به خود اختصاص دهد.

گروه تولیدی توفیقی توانسته یک وزنه بین مصرف کننده و تولید کننده از نظر کیفیت و همچنین قیمت توری پرسی مناسب را ایجاد نماید.

توری پرسی

توری پرسی

اندازه‌های فنس پرستی

این توری های جوشی که از رشته‌های فلزی با قطر دو میلی‌متر تا پنج میلی‌متر ساخته می‌شوند.

دیگر توری های جوشی که از رشته‌های ضخیم تری ساخته شده‌اند در ابعاد دو تا شش سانتی‌متر ساخته می‌شوند.

توری های فلزی از ترکیبات گالوانیزه و نیز ممکن است مفتول‌های مسوار ساخته شده باشند که در ابتدا آن‌ها را پرس کرده و سپس آن‌ها را به صورت کنگره‌دار درمی‌آورند.

توری های پرسی گالوانیزه از بهترین انواع فنس های فلزی هستند که استحکام بیشتر و مقاومت بسیار زیادی دارند ، به همین خاطر تقاضای بیشتری نسبت به دیگر انواع توری فلزی دارند.

از دیگر ویژگی‌های این توری ها کاهش سطح لغزش آن‌هاست بدین ترتیب که این توری‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به وسیله عاج‌های خود می‌توانند سبب قرارگیری اشیاء شوند و نیز می‌توان از آن‌ها برای نگهداری کردن اجسام استفاده کرد.

فنس های پرسی انعطاف‌پذیر هستند و در آن ها می توان خمیدگی هایی ایجاد کرد و نیز از آن‌ها برای پوشاندن فضاهای خالی که نیاز به انعطاف و نیز استحکام دارند استفاده می‌شود.

از طرفی قیمت بسیار مناسب این فنس های پرسی باعث شده تا مشتریان بیشتری جذب این نوع توری های پرسی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *