با قانون جذب روابط خود را بهبود ببخشید

آیا به دنبال بهبود رابطه‌ی عاطفی خود هستید؟ اگر چنین است باید بدانید شما به آشنایی با برخی راهکارهای جدید، کابوس‌های شبانه و حتی راهنمایی دوستان تان، نیازی ندارید؛ تنها چیزی که شما بدان احتیاج دارید به‌کارگیری « قانون جذب و روابط » برای ایجاد محیطی مثبت است؛ محیطی سرشار از آمادگی و خواستن برای شروع یک زندگی؛ روندی که به نیروی خلاق عظیمی از ذهن شما نیاز دارد. قانون جذب رابطه‌ها، طبیعی و بسیار آسان است. برای ایجاد محیطی پر از انرژی که فرد، خود را در آن جذب کند. شما باید این محیط را ایجاد کنید و بدانید که چگونه « انرژی » خود را تحت تأثیر قرار دهید. این انرژی باعث می‌شود که شما روابط سبز خود را با دیگران افزایش دهید. این حرکت موجب جذب فردی دیگر می‌شود. قانون جذب روابط بسیار ساده است. علاقه، باعث جذب علاقه می‌شود و این قانون جهانی است. این قانون تعیین نمی‌کند چه کسی شایسته‌ی عشق است. زندگی شما همچون آینه‌ای است که هر چیزی از درون این آینه بیرون بیاید باعث جذب فرد موردنظر می‌شود.

بیشتر بخوانید:   چگونه همسر خود را مملوء از انرژی مثبت کنیم؟

 

+ مراحل جذب یک رابطه‌ی خوب

1. جنبش و ارتعاش خود را افزایش دهید.

آیا تا به‌ حال با افراد شاد، ناامید یا عصبی برخورد داشته‌اید؟
جواب این سؤال بسیار آسان است ولی این‌که خود را جای افراد دیگر قرار دهید، بسیار دشوار است. بسیاری از مردم می‌گویند: «ما خوش‌بین و خوشحال هستیم!» اگر شما انرژی را از حرف آن‌ها بگیرید می‌فهمید آن‌ها چه چیزی می‌گویند. مردم چه ارتعاشی از شما می‌گیرند؟ شما خود را چگونه می‌بینید و دیگران شما را چه طور می‌بینند؟ آیا خوشحال هستید یا ناراحت؟ مردد هستید یا مطمئن؟ آیا درک ارتعاش اطراف شما برای دیگران سخت است و در مقابل ارتباط با دیگران خود را کنار می‌کشید یا با آن‌ها همراه می‌شوید؟ آیا رابطه شما سالم است؟ شما فقط آنچه را طراحی کرده‌اید جذب می‌کنید، سپس تلاش تان را افزایش می‌دهید تا فرد موردنظرتان را پیدا کنید. برای افزایش این رابطه باید از عشق و علاقه و انگیزه، استفاده کنید.

2. شادباشید.

بسیاری از مردم فکر می‌کنند وقتی همسر خوب، کار خوب، خانه و پول داشته باشند، خوشبخت هستند؛ ولی خوشحالی به این موارد بستگی ندارد و این « خود فرد » است که منبع خوشحالی است. شادباشید تا افراد شاد را به خود جذب کنید. اگر شما برنامه‌ی خود را روی کمبودها ببندید، همان‌ها شما را جذب می‌کنند. تمرکزتان را بر روی شاد بودن بگذارید و به دنبال کسی باشید که بتوانید خوشحالی‌تان را با او به اشتراک بگذارید.

3. علاقه‌مند باشید.

شخصی احساس زندگی می‌کند که هدف داشته باشد. علاقه می‌تواند پایه‌ی یک رابطه جدید را شکل دهد. هر طور که علاقه‌تان را نشان دهید، افرادی با همان احساسات جذب می‌کنید. علاقه و اشتیاق یکی از ارکان مهم جذب روابط دلخواه در مباحث استفاده از قانون جذب است که می تواند به شما کمک کند تا به خواسته خود برسید.

4. با دیگران خوش‌رو باشید.

هرکسی دوست دارد دیگران درباره او صحبت کنند و در مرکز توجه باشد. وقتی در جمعی فقط از شما صحبت می‌شود، این حس به شما منتقل می‌شود که فقط من در مرکز توجه هستم. ترویج علاقه در مردم به‌وسیله‌ی جذب تفاوت‌ها و شباهت در انسان شکل می‌گیرد. گشاده رویی و برخوردهای مثبت (بر اساس الگوی ذهنی مثبت وجود دارد) می تواند بازخوردهایی از جنس ارتعاشی تان داشته باشد.

5. عشق تان را ابراز کنید.

صحبت کردن درباره دیگران، وسوسه‌انگیز است حتی اگر در جهت کمک به فردی دیگر باشد. فقط به دیگران ابراز عشق کنید و درباره‌ی آن‌ها نظری ندهید. به همه افرادی که با آن‌ها سروکار دارید بگویید: « دوستت دارم ». این جمله بسیار قدرتمند است و روی روابط شما تأثیر عمیقی می‌گذارد. فراموش نکنید به خودتان عشق بورزید و از نعمت‌ها و زیبایی خود لذت ببرید. در قانون و روابط رعایت عشق بدون چشمداشت بسیار حائز اهمیت است که عشق بلاعوض تنیجه اش جذب، عشق بلاعوض است.

6. لبخند بزنید.

لبخند، ابزار ارتباطی بسیار قدرتمند است. لبخند؛ یک احساس عمیق است. لبخند، حال و هوای فرد را عوض کرده و استرس را از او دور می‌کند. تأثیر لبخند؛ بسیار بیشتر از اخم کردن است. حال با شناخت قانون جذب و روابط، احساس بهتری در جذب افراد ندارید؟ همیشه به یاد داشته باشید علاقه، علاقه جذب می‌کند، پس انرژی‌تان را برای جذب افرادی که همیشه تصورشان را می‌کردید، افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *