اصول روانشناسی برای جذب دیگران

انسان موجودی اجتماعی است و همواره در تلاش است تا با دیگران ارتباط برقرار کرده، دایره ارتباطات خود را گسترش دهد و سایرین را جذب خود کند. اما یکی از مسائل بسیار مهم این است که چگونه دیگران را جذب خود کنیم. در این مطلب به این مسئله پرداخته و راهکارهای جذب دیگران را بیان می کنیم.

ده راهکار برای جذب دیگران

برای جذب دیگران راهکارهای مختلف و متنوعی وجود دارد. با این حال در این بخش ۱۰ راهکار مهم را نام خواهیم برد. بررسی کامل این راهکارها و نحوه استفاده از آن ها نیاز به مطالب جداگانه و تحقیق کافی دارد.

  1. ذهن خود را برای جذب دیگران آماده کنید
  2. سعی کنید تا شوخ طبع و سخنور خوبی باشید
  3. گام های کوچک بردارید
  4. در طول مسیر جذب دیگران متوقف نشوید
  5. حرکت اول را به سرعت انجام دهید
  6. از دیگران نترسید
  7. علاقه مندی خود به هم صحبتی با دیگران را نشان دهید
  8. با یکدیگر وقت بگذرانید
  9. همیشه با هم در تماس باشید
  10. با یکدیگر دوستان خوبی باشید

هر یک از این راهکارها خود نیاز به مطلب جداگانه می طلبد، با این حال تیتر هر یک از آن ها را به شما معرفی کردیم.

 

جذب افراد با انرژی

جذب افراد با انرژی

جذب افراد با انرژی

انرژی مثبت و منفی همیشه در محیط ما وجود دارد و اگر بتوانید انرژی مثبت را دریافت کرده و آن را به دیگران منتقل کنید، مطمئن باشید که به راحتی می توانید افراد را جذب خود کنید.

نکته مهم این است که برای جذب انرژی بهتر است به سراغ مکان هایی بروید که اتمسفر بسیار خوب و مناسبی دارد. به عنوان مثال فرض کنید که با اجاره سوئیت در کیش به این جزیره سفر کرده و حالا بر روی شن های ساحل نشسته اید و در حال تماشای طلوع خورشید هستید. مطمئن باشید که چنین فضایی انرژی مثبت و فوق العاده ای دارد که می توانید با دریافت این انرژی و منتقل کردن آن به دیگران، افراد را جذب خود کنید.

جذب افراد با ذهن

یکی دیگر از روش های بسیار مهم جذب دیگران این است که ذهن خود را برای این کار آماده کرده و تلاش کنید تا با ارسال پالس های مثبت به شخص مقابل، او را جذب خود کنید.

این روش نیاز به تمرکز بسیار زیادی دارد و برای رسیدن به این هدف باید در محیطی مناسب قرار گرفته و آرامش کافی داشته باشید. برای این کار می توانید به مکانی آرام مثل جزیره زیبای کیش سفر کرده و در محیط آرامش بخش این جزیره ذهن خود را برای این کار آماده کنید.

جذب افراد با رفتار

یکی از ساده ترین روش ها برای جذب افراد از طریق رفتار مناسب است. اگر شما رفتاری متشخصانه داشته باشید، مطمئنا می توانید به راحتی دیگران را جذب خود کنید. تمام تلاش خود را کنید تا رفتارهای مطابق با آداب معاشرت داشته باشید.

مطمئنا با داشتن چنین رفتاری دیگران جذب شما می شوند. البته این به آن معنا نیست که رفتاری خشک داشته باشید، بلکه تلاش کنید تا شوخ طبعی خودتان را نشان دهید اما نکته مهم این است که از دایره ادب هیچوقت خارج نشوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *