آموزش ارتباط موثر با حیوانات

همه چیز در زندگی نیاز به رشد و پیشرفت دارد. این امر در مورد روابط ما نیز صدق می کند. این همچنین در مورد روابط ما با سگهای ما صدق می کند. این که آیا شما فقط بهترین دوست خزدار خود را به دست آورده اید و می خواهید بذر یک دوستی طولانی مدت هماهنگ را کاشت کنید ، یا مدتی است که در کنار هم زندگی کرده اید ، و می خواهید رابطه خود را به سطح بعدی برسانید ، همه ما گاهی اوقات به راهنمایی احتیاج داریم. و درست مثل اینکه می خواستید بیشتر از رابطه خود با شریک زندگی خود به یک متخصص مراجعه کنید ، در صورت نیاز به کار در رابطه با سگ خود به یک مدرسه آموزش سگ می روید.

سوال اینجاست که چگونه یک متخصص خوب پیدا می کنید؟ حال اگر تازه احساس کردید در زیر آب و هوا هستید ، احتمالاً به پزشک عمومی می روید. اما اگر دندان درد داشتید چه می کنید؟ شرط می بندم که شما به جای آن به یک دندانپزشک بروید! با آموزش سگ هم همینطور است. ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید روی اطاعت عمومی ، پرخاشگری ، اضطراب جدایی کار کنید یا شاید بخواهید آموزش سگ درمانی یا دوره آموزش سگ محافظت را انجام دهید. و سپس شما باید به مطالعه ادامه دهید زیرا ما لیستی از سنگهای پنهان محلی را در منطقه سن دیگو ایجاد کردیم که دقیقاً در نوع کلاسهای آموزش سگ مورد نظر شما تخصص دارند!

اکنون ، دقیقاً در چه نوع مدارس آموزش سگ بررسی خواهیم کرد؟

 • آموزش اطاعت سگ
 • آموزش سگ تهاجمی
 • آموزش محافظت از سگ یا آموزش سگ نگهبان
 • آموزش اصلاح رفتار سگ – آموزش اضطراب جدایی سگ ها
 • آموزش سگ درمانی
 • آموزش سگ سرویس

ما همچنین نگاهی به انواع آموزش هایی مانند اردوگاه آموزش سگ ، کلاسهای گروهی ، آموزش سگ خانگی و آموزش آنلاین سگ خواهیم انداخت.

همه این سنگهای قیمتی دارای رتبه های 5 ستاره در Yelp ، تعداد زیادی مشتری خوشحال و در عین حال مشاغل خانوادگی و اغلب خانوادگی هستند ، بنابراین می توانید ضمن انجام برخی آموزش ها ، دوستان خوبی در بین همسایگان خود داشته باشید!

موارد اول ، گزینه های زیادی در رابطه با آموزش سگ وجود دارد. چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟ در اینجا 6 نکته ارائه شده است.

6 نکته برای انتخاب مدرسه آموزش سگ مناسب

1. بدانید که صنعت آموزش سگ کنترل نشده است

این بدان معنی است که تقریباً هر کسی می تواند او را مربی بنامد ، متاسفانه. با این وجود ، گواهینامه ها و سازمان هایی وجود دارند که می توانند به شما در شناسایی افرادی که در واقع دارای اسناد و تجربه های مناسب هستند کمک کند. همیشه بررسی کنید که آیا مربی دارای برخی از گواهینامه های زیر است: انجمن مربیان حرفه ای سگ (APDT) ، آکادمی مربیان سگ (ADT) ، شورای صدور گواهینامه مربیان حرفه ای سگ (CPDT KA) ، آکادمی کارن پوریور برای آموزش و رفتار حیوانات (KPAATB) یا انجمن بین المللی مشاوران رفتار حیوانات. APDT به عنوان یک سازمان آموزشی اولیه برای مربیان ، دارای منبع بسیار مفیدی به نام Trainer Search است که به شما امکان می دهد بر اساس شهر یا کد پستی خود مربیانی را در منطقه خود پیدا کنید. ابزار عالی! توجه داشته باشید که اگر یک مربی توسط APDT مجوز داشته باشد ، لزوماً دلالت بر استفاده او از یک روش خاص برای آموزش ندارد ، که ما را به نکته بعدی می رساند.

2. روشهای آموزشی استفاده شده را بشناسید

در حال حاضر ، همه مربیان دارای روش های مختلف آموزش هستند ، اما در اینجا چند مورد اساسی وجود دارد که به شما کمک می کند با اطمینان در دریا از مربای مربی شنا کنید. در حال حاضر 4 روش اصلی آموزش وجود دارد که ناشی از روانشناسی رفتاری است: تقویت مثبت ، تقویت منفی ، مجازات مثبت و مجازات منفی. اکنون ، کلمات مثبت و منفی در اینجا نشان دهنده مفهوم “خوب و بد” نیستند ، آنها مانند ریاضی عملکرد بیشتری دارند ، علاوه بر معنی مثبت و تفریق معنای منفی از چیزی. در یک ثانیه واضح تر خواهد شد.

تقویت مثبت ارتباط با سگ

این روش امروزه محبوب ترین است و مطمئناً همه شما با آن آشنا هستید. تقویت مثبت ، در اصل ، پاداش سگ را برای رفتار مطلوب ، معمولاً با یک اسباب بازی ، اسباب بازی یا زمان بازی ، بسته به چیزی که بیشترین انگیزه را برای سگ شما ایجاد می کند ، پاداش می دهد. ترفند انتخاب زمان مناسب است: دقیقاً همانطور که سگ شما رفتار مورد نظر خود را انجام می دهد ، فوراً به او پاداش دهید و درمان را با یک “سگ خوب” مرتفع کنید ، تا مطمئن شوید که حیوان خانگی شما متوجه می شود که چقدر خوشحال هستید این رفتار ببینید چگونه یک درمان در اینجا اضافه می شود؟ این قسمت مثبت است ، علاوه بر این.

تقویت منفی ارتباط با سگ

این روش شامل گرفتن چیزی ناخوشایند برای تقویت رفتار مورد نظر است. برای مثال اینگونه است که نرده های برقی کار می کنند. وقتی یک سگ خیلی به محیط اطراف نزدیک می شود ، شوک می شود ، اما لحظه ای که سگ از مرز خارج می شود ، شوک از بین می رود. به این ترتیب ، سگ می آموزد که از محیط پیروی کند. تفریق را اینجا ببینید – احساسات ناخوشایند برای تقویت یک رفتار از بین می رود ، این تقویت منفی است.

مجازات مثبت حیوانات

با استفاده از تکنیک های مجازات ، مربی در تلاش است تا یک رفتار خاص را کمتر اتفاق بیفتد. با تنبیه مثبت ، مربی برخی از محرکهای ناخوشایند را برای دلسرد کردن یک رفتار اضافه می کند. به عنوان مثال ، با پارس بیش از حد ، یک مربی می تواند یقه پوست درخت اسپری را به تمرین اضافه کند ، به طوری که هر بار سگ پارس می کند ، اسپری می شود. سگ پارس مزاحم را با اسپری شدن مرتبط می کند ، و این باعث می شود تا او دوباره از تمام مدت شب پارس کند. دیدید که چگونه مربی با این تکنیک (= مثبت) چیزی را برای دلسرد کردن یک رفتار (= مجازات) اضافه می کند.

مجازات منفی حیوانات

این تکنیک به معنای برداشتن چیزی (= منفی) به منظور دلسرد کردن یک رفتار (= مجازات) است. یک مثال خوب اگر مربی برای جلب توجه از سگی که در حال پرش به روی او یا افراد دیگر است ، دور شود. او توجه را از سگ دور می کند تا از رفتارهای ناخواسته دلسرد شود. این روش اغلب به همراه تقویت مثبت برای کاهش رفتار ناخواسته و تقویت رفتار مورد نظر استفاده می شود.

آه ، این کاملاً اطلاعات بود ، درست است؟ آیا تا حدودی واضح تر شده است که روش های مختلف آموزش چیست؟ عالی. هنوز در مورد بهترین روش های آموزش در دنیای مربیان بحث زیادی وجود دارد ، اما آنچه را که انتخاب می کنید به عهده شماست.

اکنون که درباره روانشناسی رفتاری بیشتر آموخته اید ، آیا می بینید برخی از شباهت ها بین نحوه آموزش سگها و اینکه چگونه دولت ما را آموزش می دهد؟ به نکته بعدی

3. نوع آموزش را انتخاب کنید

کلاسهای گروهی ، اردوگاه های راه راه ، آموزش خانه یا حتی گفتگوهای اسکایپ – هر نوع آموزش سگ مورد نیاز شما در زیر آفتاب وجود دارد. مزایا و اشکالاتی را در نظر بگیرید. با آموزش سگ های خانگی مزیت بارز این است که توجه شخصی بیشتری را به خود جلب خواهید کرد. اگر سگ شما برخی از مسائل مربوط به جامعه پذیری را دارد ، آموزش خانه به اندازه کلاسهای آموزش سگ گروهی مؤثر نخواهد بود ، جایی که شما و فیدو شما می توانید یاد بگیرید که در اطراف سگ های دیگری باشید و در اطراف بسیاری از وسوسه های وسوسه انگیز کار کنید. اگر می خواهید سگ شما تجربه یک غوطه وری کامل را تجربه کند ، یک اردوگاه آموزش سگ بهترین گزینه خواهد بود. در حالی که ، اگر بودجه تان محدود است ، آموزش آنلاین سگ ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن هستید. تصمیم گیری در مورد نوع آموزش مورد نیاز ، وظیفه شما را برای پیدا کردن یک مدرسه آموزش خوب سگ آسان تر می کند.

4. قبل از ثبت نام یک کلاس را تماشا کنید

 • پس از انتخاب کلاس یا مدرسه آموزش ، مدتی وقت بگذارید تا به یکی از جلسات آموزشی بیایید و فقط مشاهده کنید. به موارد زیر توجه کنید:
 • اندازه کلاس چقدر بزرگ است و آیا به اندازه کافی مورد توجه قرار خواهید گرفت ،
 • اگر توله سگ ها و سگ های بزرگسال به طور جداگانه آموزش ببینند ،
 • کلاس ها چند سطح دارند (پایه ، متوسط ​​، پیشرفته) ،
 • نحوه تعامل مربی با سگها ،
 • چگونه سگها نسبت به آموزش واکنش نشان می دهند ،
 • چه به نظر می رسد همه از آن لذت می برند و از روند کار لذت می برند.
 • اگر همه جعبه های انتخاب را در اینجا تیک زده اید و از محیط راحت هستید ، کاندیدای خوبی پیدا کرده اید.

5- در مورد واکسیناسیون ها فراموش نکنید

اول ایمنی! اطمینان حاصل کنید که سگ شما قبل از شروع هرگونه آموزش سگ به طور صحیح واکسینه شده و چراغ سبز را از دامپزشک خود دریافت کنید. بعد ، اطمینان حاصل کنید که آموزشگاه باید واکسینه هر سگی را انجام دهد و خواهان اثبات است. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که جنبه ایمنی آموزش شما پوشانده شده است.

6. در مورد پیگیری سؤال کنید

حالا بعد از اتمام دوره چه اتفاقی می افتد؟ آیا عضویت در طول زندگی را دارید و می توانید هر زمان برای “تنظیمات آتی” در آینده بیایند ، یا بازدیدهای پیگیری محدود است؟ در صورت بروز مشکل ، ممکن است ویزیت های پیگیری وجود نداشته باشد. حتماً از مدرسه یا مربی سؤال کنید که چه اتفاقی می افتد پس از اتمام برنامه آنها.

عالی ، همه شما برای مدرسه رویاهای خود برای آموزش سگ آماده شده اید. اکنون ما شما را با 10 مدرسه سنگهای قیمتی پنهان با رتبه های Yelp 5 ستاره که در نوع آموزش سگ مورد نظر شما تخصص دارند معرفی می کنیم. برو جلو و یکی را برای شما پیدا کنید!

10 جواهرات پنهان مدرسه آموزش سگ در منطقه سن دیگو

بیایید با آموزش توله سگ شروع کنیم. بهترین زمان برای شروع تمرین وقتی است که معده شما بین 3 تا 14 هفته است ، به این معنی نیست که توله سگ شما بعد از آن به خوبی یاد نمی گیرد ، اما این شادترین زمان است که او ترفندهای جدیدی مانند اسفنج را جذب می کند. ، بنابراین اگر می توانید از آن استفاده کنید! مرحله بعدی که صاحبان حیوانات اهلی اغلب به کمک نیاز دارند ، علامت 6 ماهه است ، وقتی توله ها به بزرگسالی می روند ، و این زمان تقریباً مانند سالهای نوجوانی است که همه ما در آن گذر کرده ایم – خشن. توله سگ به نجات!

1. کاخ ووفینگام – توله سگ آموزش سن دیگو

کاخ ووفینگام جواهر پنهان 5 ستاره ما برای تخصصی کردن توله سگ و آموزش توله سگ در سن دیگو است. این یک تجارت خانوادگی است که توسط Samantha & Jon Mears اداره می شود ، که هر دو 11 سال پیش از لندن مهاجرت کرده اند. از این رو ، نام مدرسه آموزش سگ آنها است. Samantha Mears یک مربی حرفه ای سگ معتبر است که CPDT KA (شورای صدور گواهینامه سگ های حرفه ای سگ) خود را با تمایز گذراند. سامانتا بیش از 10 سال هر روز با سگها کار کرده است. او همچنین عضو انجمن مربیان سگ پت (APDT) است و یک ارزیابی کننده شهروند خوب سگ و عضو انجمن صنفی حرفه ای حیوان خانگی (PPG) است.

کاخ ووفینگامگ گزینه های مختلفی برای آموزش توله سگ برای شما و شاعران خود ارائه می دهد که همگی در سایه آموزش محصور در سایه بادبان های بزرگ برگزار می شوند. کلاس ها کوچک هستند ، بنابراین شما توجه فردی را به خود جلب خواهید کرد. این آموزشگاه سگ تأکید زیادی بر جامعه پذیری توله سگ می کند و خاطرنشان می کند که توله سگ هایی که جوانی معاشرت کرده اند ، تمایل دارند که در آینده مشکلات رفتاری کمتری را نسبت به آن توله سگهایی که ندارند نشان دهند. قیمت کلاس های آموزش توله سگ گروهی از بیش از 100 دلار تا 300 دلار متغیر است ، بنابراین گزینه های زیادی دارید.

خیابان 559 اتحادیه

Encinitas CA 92024

پ: 760-929-1996

2. آموزش کل K9 – آموزش سگ K9 / آموزش اطاعت سگ سان دیگو

اکنون ، یک گوهر پنهان 5 ستاره برای آموزش اطاعت سگ در سن دیگو ، Total K9 Dog Training است. مربی آن ، شانون ، عضو اتحادیه بین المللی متخصصان سگ (IACP) ، عضو APDT (انجمن مربیان سگ پت) است و دارای گواهینامه CPDT است. او همچنین دارای لیسانس روانشناسی است و آموزش حیوانات را در سال 1991 در دریای جهان آغاز کرد. Total K9 آموزش سگ انواع کلاس ها را ارائه می دهد ، اما در آموزش پیروی از سگ ، چه مبتدی و چه پیشرفته ، تخصص دارد.

کل آموزش سگ K9 K9 به صاحبان آموزش می دهد که چگونه بدون استفاده از هر گونه روش های ارعاب یا سلطه ، بتوانند برای سگ خود رهبر خوبی شوند. آنها بر ایجاد اعتماد و ارتباطی تمرکز می کنند که به سگ اجازه می دهد مالک را دنبال کند … حتی اگر او آن غذای خوشمزه را نداشته باشد. شانون تأکید زیادی در آموزش تمام خانواده در مورد نحوه کار با سگ خود دارد ، زیرا این امر پیوند بین تمام اعضای خانواده را تقویت می کند و اطمینان می دهد که هرچه یک سگ در مدرسه یاد می گیرد بیشتر در خانه تقویت خواهد شد. قیمت کلاس ها متفاوت است ، اما دامنه کلی بین کلاس های 100 تا 165 دلار است.

کل آموزش سگ K9 در مناطق سن دیگو خدمت می کند: اسکوندیدو ، 4S رانچ ، دل سور ، سانتا لوز ، رانچو برناردو ، پویای ، سابر اسپرینگز ، رانچو پناسکویتوس ، اسکریپس رانچ.

3. فکر می کنید آموزش سگ Pawsitive – آموزش سگ خدمات و آموزش سگ درمانی

به آموزش سگ تراپی / خدمات آموزش سگ علاقه دارید؟ صدور گواهینامه سگ یا خدمات درمانی شما را ملزم به انجام مراحل مختلفی می کند. فکر می کنید مدرسه آموزش سگ Pawsitive می تواند در طی فرایند به شما کمک کند. موسس آن ، Vanessa Melrose ، عضو APDT (انجمن مربیان حیوان خانگی سگ) است ، که توسط ABCDT (مربی سگ ABC) و KPA CTP (شریک آموزش آکادمی کارن پوریور) تأیید شده است. او از سال 2003 با سگ ها همکاری می کند.

آنچه Think Pawsitive از نظر آموزش سگ خدماتی و آموزش سگ درمانی ارائه می دهد: ارائه می دهد تا به شما در کل مراحل کمک کند ، از آموزش های اولیه گرفته تا آماده سازی و عبور گواهینامه CGC و مجوز درمانی Pet Pet که باید برای گرفتن سگ خود انجام دهید. تبدیل شدن به یک سگ خدمات رسمی / درمانی. برای شروع برنامه ، سگ شما نیازی به اندازه یا نژاد خاصی ندارد ، باید یک روحیه آرام و دوستانه داشته باشد. می دانید ، یک سگ درمانی – پسر ، آن صبر! ارزیابی سگ درمانی 30 دلار است و Think Pawsitive تخفیفات گسترده ای را برای مراجعه به حیوانات خانگی یا حیوانات خانگی اخیراً پذیرفته شده ارائه می دهد ، بنابراین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه و قیمت گذاری ، به طور مستقیم از طریق وانسا ایمیل بفرستید.

1273 کرست دکتر

Encinitas، CA 92024

949.533.4756 منطقه خدمات: سن دیگو + ایالت اورنج

4- رفتار کنید! – آموزش سگ تهاجمی سن دیگو

رفتار کردن! – گوهر پنهان دیگری که در آموزش سگ های تهاجمی در سن دیگو تخصص دارد. بنیانگذار آن ، الکساندرا گانت ، فارغ التحصیل دانشکده رفتار حیوانات ACBDT است و از سال 2012 با سگهای “غیرقابل کار” یا “آخرین فرصت” کار می کند که به دلیل مسائل پرخاشگری در آستانه تبخیر یا بازجویی هستند. الکس به آموزش مالکان نیاز به آموزش پرخاشگری سگ متمرکز می کند که چگونه خود سگ را آموزش ندهند ، بدون اینکه به کمک متخصصی تکیه کند. رفتار کردن! مربیان در مورد اشکال مختلف پرخاشگری آگاهی دارند و معتقدند که پرخاشگری علامت یک مشکل بسیار عمیق تر است ، بنابراین آنها بیشتر بر روی این مسئله تمرکز می کنند تا نه فقط علائم.

رفتار کردن! درک می کند که آموزش پرخاشگری سگ یک تعهد بزرگ است ، بنابراین همه صاحبان کار با آنها را ترغیب می کند که به جای جلسات ، بسته ها را در نظر بگیرند. کلاس ها 80 تا 125 دلار در هر جلسه هستند و در حال حاضر 10٪ تخفیف بسته ای ارائه می دهند.

(303) 746-3487

5. آموزش سگ آمریکایی – آموزش محافظت از سگ سان دیگو

بنابراین شما به دنبال آموزش سگ نگهبان در سن دیگو بودید؟ ما همچنین برای آن 5 ستاره – یک جواهر پنهان پیدا کردیم – آموزش سگ آمریکایی. کریس موروودک مربی رئیس است که توسط APDT (انجمن مربیان حیوان خانگی سگ) و انستیتوی طرفدار قطار کالیفرنیا تأیید شده است.

آموزش سگ آمریکایی در مورد آموزش محافظت از سگ گزینه های مختلفی دارد. شما می توانید آموزش هشدار امنیتی را انتخاب کنید ، که به سگ شما آموزش می دهد مراقب غریبه ها باشد و به شما هشدار می دهد که اگر آنها به چیزی فریبنده عمل می کنند. همچنین به سگ شما آموزش خواهد داد که جلوی واکنشهای تهاجمی خود را بگیرد. یا می توانید به یک آموزش حفاظت شخصی (به صورت خاموش و خاموش) بروید ، که به سگ یاد می دهد از انسان و اموال خود محافظت کند ، دستورات “حمله” و “رهایی” را یاد بگیرد و غیره از آنجا که به آنجا می روید ، خودتان هستید. راهی برای به دست آوردن آن سگ با سبک پلیس که همیشه خواسته اید.

(858) 274-0268

منطقه خدمت: کل شهرستان سن دیگو

6. آموزش سگ افسانه ها – آموزش اصلاح رفتار سگ / آموزش اضطراب جدایی سگ ها

اگر شاعران شما به آموزش اصلاح رفتارهای حرفه ای نیاز دارند ، این رفتارگر حرفه ای سگ 5 ستاره محلی شما است – مدرسه آموزش سگ Legends. آنها در آموزش اضطراب جدایی سگها ، آموزش سگهای با مشکل تحریک پذیری ، واکنش ترسناک به سگ های دیگر و بسیاری از مشکلات رفتاری دیگر تخصص دارند.

آلیسا رز (لاپینل) ، بنیانگذار Legends ، یک متخصص تربیت و رفتار سگ دارای مجوز CPDT-KA است که دارای 15 سال سابقه در زمینه مطالعات رفتاری است. وی همچنین توسط شورای مربیان حرفه ای سگ و آکادمی آموزش سگ های سه گانه تاج تأیید شده است. آلیسا یک ارزیابی کننده شهروند AKC و یک عضو حرفه ای از انجمن مربیان سگ حیوان خانگی (APDT) است. وی درجه خود را در رشته روانشناسی به کار گرفت تا با کودکان و بزرگسالانی که به اختلالات جدی مانند اسکیزوفرنی ، اوتیسم و ​​اختلال دوقطبی مبتلا بودند ، کار کند و بعداً از این تجربه برای شروع کار با حیوانات استفاده کرد. آلیسا برنامه های آموزش سگ اصلاح رفتار را طراحی می کند که علت اصلی یک مشکل رفتاری را نشان می دهد و یک چارچوب منظم برای بهبود ارتباطات و تقویت پیوند بین سگ و صاحب خود فراهم می کند.

یک مشاوره 150 دلار هزینه دارد ، اما اگر تصمیم بگیرید که یک بسته آموزشی را با 5 کلاس به قیمت 575 دلار دنبال کنید. به شما توجه کنید ، گزینه های مختلفی در دسترس هستند ، بنابراین وب سایت Legends را بررسی کنید و اطلاعات تماس آنها را در زیر مشاهده کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

619.431.1233

خدمت به شهر سن دیگو و شهرستان سن دیگو: گلدن هیل ، South Park ، North Park ، Talmadge ، کنزینگتون ، Mission Hills ، Mission Valley ، ایتالیا کوچک ، ساحل اقیانوس ، ساحل اقیانوس آرام ، Escondido ، La Jolla ، Mission Bay ، Mission Beach ، لا مسا ، رامونا ، پویای ، ال کاژون

7. پاوتوپیا – آموزش چابکی سگ سن دیگو

مطمئناً درباره این مدرسه آموزش سگ – Pawtopia به اندازه کافی شنیده اید. اما آیا می دانستید که آنها یک کلاس آموزش چابکی سگ تخصصی داشتند؟ بله ، این یکی دیگر آن را به لیست سنگهای پنهان ما تبدیل کرده است. موسس آن ، کالین دیلینگ ، یک مربی معتبر و دارای 16 سال سابقه است. او یک ارزیابی کننده شهروند خوب AKC Canine است ، توسط CBCC-KA و CPDT-KA ، و همچنین IABBC معتبر است. کالین همچنین آزمایش دما را برای برنامه سگ درمانی مرکز پزشکی نیروی دریایی در سن دیگو طراحی کرد. کالین به طور فعال در بسیاری از سازمان های حرفه ای ، از جمله انجمن بین المللی حرفه ای سگ ، انجمن مربیان سگ حیوان خانگی و اتحاد مدیریت رفتار حیوانات درگیر است.

“سرگرم کننده با چابکی!” کلاس Pawtopia برای سگهای سطح آموزش است ، بنابراین اگر علاقه ای به رقابت ندارید ، به نظر نرسید – این کلاس آموزش چابکی سگ ها برای همه کسانی است که فقط می خواهند از آن لذت ببرند ، از طریق تونل ها فرار کرده و از طریق حلقه ها پرش کنند ، بدون فشار! قیمت آن 170 دلار است و می توانید در وب سایت Pawtopia اطلاعات بیشتری کسب کنید.

858-414-7797

مناطق خدمات: South Park ، Hillcrest ، Mission Hills، North Park، Point Loma، Ocean Beach، Cliffs Sunset، Mission Valley، Pacific Beach، Mission Beach، Mission Bay، Bay Park، Morena، Kearney Mesa، Linda Vista، Clairemont Mesa، Normal ارتفاعات ، ارتفاعات دانشگاه ، کلرامونت ، کورونادو ، سان دیگو ، لیمون گراوی ، لیندا ویستا ، سری مسیا ، تییرراسانتا ، ورزشگاه آرنا ، لا جلا ، پرنده راک ، UTC ، دره سورنتو ، کرنل کوه رانچ ، اسکریپس رانچ ، میرا مسا ، رانچو سانتا Fe ، Crosby، Del Sur، Carmel Valley، Torrey Hills، Del Mar، Heights Del Mar، Solana Beach، Fairbanks Ranch، Cardiff By the Sea، Encinitas، Encinitas Ranch، Bridge at Rancho Santa Fe، Rancho Penasquitos

8. فداکاری به سگها – در آموزش سگ خانگی

برای کسانی که به دنبال آموزش سگ خانگی هستید ، Ben of Devotion to Dogs همین موضوع را ارائه می دهد و در لیست ما از سنگهای پنهان سن دیگو جای می گیرد. بن فارغ التحصیل کالج رفتار حیوانات Northridge ، دارای گواهینامه AKC است و عضو IACP است. بن 15 سال مربی سگ بوده است و سگهایی را با انواع رفتارهای مختلف آموزش می دهد. او همچنین با نجات محلی کار می کند و معتقد است که هر سگی می تواند آموزش داده شود و با موفقیت توانبخشی شود. تخصص او در آموزش سگ خانگی است: شخصی ، یک در یک نوع آموزش که به او امکان می دهد محیط را ارزیابی کند و راه حل مناسب را پیدا کند. و به شما امکان می دهد در زمان رفت و آمد صرفه جویی کنید.

فداکاری به سگها بسته های متنوعی را ارائه می دهد. بسته شروع شامل یک جلسه 2-4 ساعته در خانه و همچنین یک جلسه پیگیری 1 ساعته است که 500 دلار می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر با فداکاری به سگها تماس بگیرید.

خیابان گارفیلد ، ال کاجون ، کالیفرنیا 92020

619-500-4787

9. آموزش توللی – آموزش آنلاین سگ

اگر به انعطاف پذیری زیادی نیاز دارید یا در بودجه هستید ، آموزش Tully’s نه تنها در آموزش خانه و کلاسهای گروهی خصوصی ، بلکه از طریق اسکایپ آموزش سگ تقویت تقویت مثبت را نیز ارائه می دهد.

تیم آموزش توللی از مربیان با تجربه در زمینه آموزش پستانداران عجیب و غریب ، خانگی و دریایی تشکیل شده است که به آن اجازه می دهد تا از زوایای مختلف به رفتار حیوانات نگاه کند. یکی از مربیان با عناوین آنها مگان مک لئود است که طبق گزارش ها با تعدادی از رفتارگرایان شناخته شده مانند کارن پریر و دکتر ایان دانبار آموزش دیده است. مگان همچنین یک ارزیاب CGC معتبر است. تیم مربیان توللی را با طیف کاملی از پیشینه های مختلف در اینجا ببینید.

طبق گفته های توللی ، آموزش آنلاین سگ برای آنها و مراجعانشان بسیار کار کرده است ، زیرا آنها می توانند همان فرد را دریافت کنند ، یکی در یک جلسه که شما برای کسری از هزینه به صورت حضوری در اختیار شما قرار می دهید. بنابراین ، اگر آموزش آنلاین سگ متناسب با نیازهای شما باشد ، این مدرسه برای شما است. بسته های آموزشی بسیار قابل تنظیم است ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر با Tully تماس بگیرید.

925.603.3647

منطقه خدمات: سن دیگو و لس آنجلس

10. آموزش تخصصی سگ – اردوگاه آموزش سگ سن دیگو

آیا به دنبال اردوگاه آموزش سگ در سن دیگو هستید؟ سپس این مکان برای شما است – آموزش تخصصی سگ. این یک مدرسه آموزش سگ خانوادگی است که توسط گراهام بلوم ، یک مربی حرفه ای سگ با 17+ سال تجربه و دریافت جوایز بی شماری از جمله جایزه قهرمانان صلیب سرخ آمریکایی و جایزه ایمنی زندگی هانیول که توسط خود لری کینگ ارائه شده است ، تأسیس شده است. تیم گراهام متشکل از تعدادی از متخصصان فصلی است که در کنار هم گواهینامه های متعددی از جمله گواهینامه های IACP ، APDT (انجمن مربیان حیوان خانگی سگ) ، NADOI ، ABSCDT و دیگران را جمع آوری کرده اند. گراهام و همسرش کییر نیز به طور فعال از سازمان های غیرانتفاعی ، پناهگاه ها و سازمان های نجات پشتیبانی می کنند.

آموزش تخصصی سگ بر استفاده از تقویت مثبت و نظم و انضباط در تمرینات خود تمرکز دارد. اردوگاه آموزش سگ آنها ، یعنی آموزش درون کاردستی ، هیئت مدیره سگ و قطار یا اردوگاه چکمه ای یک محیط ساختاری است که در آن سگ شما به کلیه اصول اطاعت او احتیاج خواهد داشت تا بتواند همراه خوبی باشد. دوری از محیط معمول فرصت مناسبی برای “تنظیم مجدد” سگ شماست ، در حالی که مربیان می توانند در یک محیط کنترل شده روی مسائل رفتاری وی کار کنند.

تخصص سگ آموزش بسته های زیادی را ارائه می دهد ، آنها همچنین یک اردوی بوت مخصوص برای ماه مارس دارند که 25٪ تخفیف آن را از همه اردوگاه های آموزش سگ می دانند. قیمت آن بین 1575 دلار (با تخفیف) برای یک برنامه 2 هفته ای با 2 جلسه خصوصی ، تا 5400 دلار برای یک برنامه 8 هفته ای با 2 درس خصوصی متغیر است.

امیدواریم که این امر به شما در یافتن بهترین مدرسه آموزش سگ برای نیازهای شما کمک کند. و اگر بعد از همه ، هنوز به دنبال هستید ، می توانید ابزارهایی مانند Thrumbtack را برای گزینه های دیگر در منطقه سن دیگو بررسی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *